PIŁKA NOŻNA. Derby w Osieku o pozycję lidera okręgówki?

14 sierpnia 2018 Autor: png
Niwa Nowa Wieś będzie na własnym stadionie szukała drugiego kompletu punktów w tym sezonie. Fot. (png)

Niwa Nowa Wieś będzie na własnym stadionie szukała drugiego kompletu punktów w tym sezonie. Fot. (png)

W środę rozegrana zostanie druga seria gier rozgrywek okręgówki. Bardzo udany start w sezonie 2018-19 odnotowały zespoły reprezentujące Podokręg Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Z pięciu przedstawicieli aż cztery ekipy zgarnęły komplet punktów. Mowa o Brzezinie Osiek, Zatorzance Zator, Niwie Nowa Wieś i beniaminku z Rajska. Falstart zaliczył tylko KS Chełmek.

Po pierwszej kolejce w piątoligowej tabeli prowadzi Relaks Wysoka, który legitymuje się najkorzystniejszym bilansem bramkowym (8:0). Wszystko może zmienić środowa seria. Apetyt na "żółtą koszulkę" mają w wielu klubach. Znakomicie wystartowała Brzezina, która w Kalwarii Zebrzydowskiej rozgromiła Kalwariankę 4:0.

Jutro przed południem zmierzy się w derbowej konfrontacji z Zatorzanką. Minionej wiosny osieczanie pokonali na własnym stadionie gości z Zatora 2:0, a jesienią było 3:0 dla Brzeziny. Teraz również to osieczanie będą faworytami. Na kolejny komplet punktów wielką ochotę mają w Nowej Wsi. Niwa zagra u siebie z "meblarzami" z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Trudne zadanie przed Rajskiem i Chełmkiem. Beniaminek prowadzony przez Grzegorza Bąka uda się do Jaworzna na spotkanie z mocno podrażnioną Victorią, która w pierwszym spotkaniu przegrała niespodziewanie w Żarkach 1:0. Kibice w Rajsku są w znakomitym nastroju i liczą na kolejne punkty beniaminka. Z kolei biało-zieloni z Chełmka będą podejmowali lidera, czyli Relaks Wysoka.

Zestaw par środowej kolejki w okręgówce:
BRZEZINA OSIEK - ZATORZANKA ZATOR (godz. 11)
NIWA NOWA WIEŚ - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (godz. 16)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Iskra Klecza Dolna (godz. 16)
KS CHEŁMEK - Relaks Wysoka (godz. 17)
Halniak Maków Podhalański - LKS Żarki (godz. 17)
Nadwiślanin Gromiec - Garbarz Zembrzyce (godz. 17)
Tempo Białka - Arka Babice (godz. 17)
Victoria 1918 Jaworzno - LKS RAJSKO (godz. 17.30)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy