PIŁKA NOŻNA. Dobry prognostyk przed ligą

23 lipca 2018 Autor: png
Solarze z dobrej strony pokazali się w Tarnowskich Górach, gdzie zremisowali z wymagającym Gwarkiem 1:1. Fot. (png)

Solarze z dobrej strony pokazali się w Tarnowskich Górach, gdzie zremisowali z wymagającym Gwarkiem 1:1. Fot. (png)

Najpierw było zwycięstwo z juniorskim zespołem Comarch Cracovii 4:2, a później porażka na własnym stadionie z Polonią Bytom 1:4. W swoim trzecim sparingu oświęcimscy solarze zremisowali w Tarnowskich Górach z miejscowym Gwarkiem 1:1. Gola dla ekipy prowadzonej przez Wojciecha Skrzypka strzelił Eryk Ceglarz.

Gwarek Tarnowskie Góry to reprezentant trzeciej ligi grupy śląskiej. W poprzednim sezonie należał do ścisłej czołówki tych rozgrywek. W sparingu Gwarka z Sołą po obu stronach wystąpiło wielu testowanych zawodników. To jest ten właśnie okres w którym klubowi działacze i trenerzy szukają optymalnych rozwiązań personalnych.

Po 30 minutach gry solarze objęli prowadzenie. Po dokładnym podaniu ze środka pola, piłkę w polu karnym gospodarzy przejął Eryk Ceglarz i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi tarnogórzan. Gwarek wyrównał krótko po zmianie stron i choć obie ekipy miały okazje na kolejne gole, wynik 1:1 utrzymał się już do końcowego gwizdka arbitra.

Pierwszym oficjalnym meczem w sezonie 2018/19 będzie dla Soły pojedynek w ramach drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Podopieczni Wojciecha Skrzypka zmierzą się na wyjeździe z LKS-em Gorzów lub malecką Zgodą. Z kolei ligową inaugurację w trzeciej lidze zaplanowano na 11 sierpnia. Wówczas drużyna z Plant zagra w Sieniawie z beniaminkiem - Sokołem.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mark90, 23.07.2018 10:29
Wojciech Skrzypek to bardzo ceniony trener. Dobry ruch działaczy Soły