PIŁKA NOŻNA. Dramat solarzy...

07 kwietnia 2014 Autor: (PNG)

Soła Oświęcim przegrała na swoim obiekcie z Wisłą Sandomierz 0:1, tracąc gola już w doliczonym czasie gry. To była ostatnia akcja meczu. Po niej sędzia już nie wznowił gry.

Soła przegrała u siebie z Wisłą 0:1. Fot. (png)

Soła przegrała u siebie z Wisłą 0:1. Fot. (png)

To był słaby mecz w wykonaniu przewidywalnej Soły. Gospodarze nie mieli pomysłu na rozmontowanie defensywy drużyny z Sandomierza. Akcje solarzy pod bramką rywali można policzyć na palcach jednej ręki. To Wisła stworzyła klarowniejsze okazje od Soły. I stało się... W doliczonym czasie gry trzy punkty gościom głową zapewnił Michalski.

W innych meczach:

Poprad Muszyna - Granat Skarżysko 0:1

Korona II Kielce - Dalin Myślenice 2:1

Górnik Libiąż - Wierna Małogoszcz 2:2

Wisła II Kraków - Unia Tarnów 0:0

Poroniec Poronin Bocheński KS 5:1

Nida Pińczów - Beskid Andrychów 3:0

Hutnik Kraków - Łysica Bodzentyn 0:0

SOŁA Oświęcim - WISŁA Sandomierz 0:1 (0:0)

Bramka: Michalski 90+3. Sędziował: Mariusz Kuś (Tarnów). Żółte kartki: J. Jamróz, G. Talaga - Michalski, Motyl. Widzów: 400.

SOŁA: K. Talaga - Stanek, Sałapatek, Skrzypek, G. Talaga - Gleń, Dynarek, Cygnar (90. Jasiński), Szopa (71. J. Jamróz) - Janeczko (66. Stróżak), Snadny (80. Knapik). Trener: Sebastian Stemplewski.

WISŁA: Wierzgacz - Beszczyński (83. Pydych), Rzeszutek, Nowik, Chorab - Michalski (90+1 Pisarek), Kukiełka, Motyl, Nogaj, Piątkowski (79 Ziółek), Gębalski. Trener: Tadeusz Krawiec.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
GoPro, 08.04.2014 18:13

ik i unia są cienkie jak polsilwer
do górnik, 08.04.2014 07:32
ucz się ortografii cymbale
górnik, 07.04.2014 13:51
dobże im tak