PIŁKA NOŻNA. Druga próba Iskierek z Brzezinki

03 sierpnia 2017 Autor: png
Iskierki rozpoczną sezon od wyjazdowego spotkania w Bukowinie Tatrzańskiej. Fot. Szymon Chabior

Iskierki rozpoczną sezon od wyjazdowego spotkania w Bukowinie Tatrzańskiej. Fot. Szymon Chabior

Dla piłkarek Iskry Brzezinka to będzie drugi sezon spędzony na trzecioligowych boiskach. Iskierki zainaugurują rozgrywki wyjazdowym spotkaniem z rezerwami drużyny z Bukowiny Tatrzańskiej. Pierwszy mecz u siebie rozegrają 2 września. Rywalkami będą futbolistki Puszczy Niepołomice.

Wszystko wskazywało na to, że podopieczne Krystiana Paszka do drugiej ligi powrócą po rocznej banicji. Iskra bardzo długo była niepokonana i otwierała tabelę. Niestety się nie udało, a wszystkim zadecydowały dwa przegrane z rzędu mecze na swoim stadionie. Najpierw Iskierki uległy krakowskiej Prądniczance 0:1, a później lepsza okazała się Trójka Staszkówka-Jelna.

Ten właśnie zespół, kosztem Iskierek, awansował ostaecznie do drugiej ligi. O wszystkim zadecydował bilans bezpośrednich gier. Teraz drużyna z Brzezinki podejmie drugą próbę powrotu na drugoligowe boiska. W rozgrywkach trzeciej ligi sezonu 2017/18 wystąpią cztery nowe zespoły. To Victoria Gaj (spadkowicz), Piast Skawina, Rysy II Bukowina Tatrzańska i Puszcza Niepołomice.

Właśnie beniaminek z Bukowiny Tatrzańskiej jako pierwszy stanie na ligowej drodze Iskierek. Później Iskra zagra u siebie z inną nową drużyną, czyli Puszczą Niepołomice. W trzeciej serii czeka krakowska Prądniczanka. Będzie zatem okazja do rewanżu za ostatnią porażkę z tym zespołem na swoim stadionie 0:1.

Pierwsza kolejka III ligi kobiet (grupa małopolska), 26-27 sierpnia:
Rysy II Bukowina Tatrzańska - ISKRA BRZEZINKA
Victoria Gaj - Progres Kraków
Tuchovia Tuchów - Glinik Gorlice
Puszcza Niepołomice - LKS Szaflary
Prądniczanka Kraków - Olimpia Osieczany
Podgórze Kraków - Piast Skawina

Druga kolejka, 2-3 września:
ISKRA BRZEZINKA - Puszcza Niepołomice
Progres Kraków - Piast Skawina
Olimpia Osieczany - Podgórze Kraków
LKS Szaflary - Prądniczanka Kraków
Glinik Gorlice - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Victoria Gaj - Tuchovia Tuchów

Trzecia kolejka, 9-10 września:
Prądniczanka Kraków - ISKRA BRZEZINKA
Tuchovia Tuchów - Progres Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Victoria Gaj
Puszcza Niepołomice - Glinik Gorlice
Podgórze Kraków - LKS Szaflary
Piast Skawina - Olimpia Osieczany

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy