PIŁKA NOŻNA. Dziewięć testów w oświęcimskich planach

17 grudnia 2020 Autor: png
Po pierwszych pięciu wiosennych kolejkach w czwartej lidze nastąpi podział na grupy awansującą i spadkową. Fot. Szymon Chabior

Po pierwszych pięciu wiosennych kolejkach w czwartej lidze nastąpi podział na grupy awansującą i spadkową. Fot. Szymon Chabior

Na 23 stycznia pierwszy sparing przed rundą wiosenną w czwartej lidze zaplanował trener piłkarzy oświęcimskiej Unii, Marek Kołodziej. Rywalem będzie Warta Zawiercie. W sumie biało-niebiescy mają w planach dziewięć testów.

Tydzień po sparingu z reprezentantem Zagłębia Dąbrowskiego, oświęcimianie zagrają z klasę niżej notowaną Brzeziną Osiek (30 stycznia). 6 lutego ich formę sprawdzi imienniczka z Dąbrowy Górniczej, zaś na 13 lutego unici szukają jeszcze sparingpartnera. Ten termin jest wolny do zagospodarowania.

Przed pierwszym wiosennym meczem o czwartoligowe punkty podopieczni Marka Kołodzieja zmierzą się jeszcze z Nadwiślaninem Gromiec (17 lutego), Ruchem Chorzów U-18 (20 lutego), rezerwami Zagłębia Sosnowiec (27 lutego), Dramą Zbrosławice (6 marca) i kęckim Hejnałem (13 marca).

Właśnie piątoligowy beniaminek z Kęt już po zakończeniu rundy jesiennej był rywalem Unii w towarzyskiej potyczce. Unici zwyciężyli w Kętach 4:3, po golach Igora Lewandowskiego, Bartosza Ryszki, Arkadiusza Czapli i Damiana Wilczaka. Po stronie gospodarzy na listę strzelców wpisali się Kacper Mąsior, Marcel Rogala i Przemysław Oczkowski.

Przypomnijmy, iż w sezonie 2020/21 obowiązują nowe zasady w rozgrywkach czwartej ligi. Po rozegraniu dziewiętnastu kolejek systemem każdy z każdym liga zostanie podzielona na dwie grupy. Piłkarska jesień zamknęła się na czternastu seriach po których Unia jest siódma. Drużyna z ulicy Legionów ma na swoim koncie 21 punktów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy