PIŁKA NOŻNA. Energylandia Cup 2018

30 sierpnia 2018 Autor: png
PIŁKA NOŻNA. Energylandia Cup 2018
Młodzi futboliści rywalizują na boisku piłkarskim w Piotrowicach podczas turnieju "Energylandia Cup 2018". Wczoraj walczyły 12-letnie i młodsze dziewczyny. Dziś rozegrany zostanie turniej chłopców. Na stadionie pojawią się 11-latkowie i młodsi.

W turnieju udział weźmie osiemnaście drużyn (dziewczęta i chłopcy) aż z ośmiu województw. Na starcie pojawi się Akademia Piłkarska Przeciszów, Wisła Kraków, Rozwój Katowice, Ursus Warszawa, Gol Brodnica, Garbarnia Kurów, Akademia Piłkarska Sanok, Unia Opole, Chemik Kędzierzyn Koźle, Akademia Piłkarska Skarżysko-Kamienna, Górale Nowy Targ, czy UKS SMS Łódź.

To już kolejna edycja mistrzostw Szkółek Piłkarskich. Organizatorem jest Park Rozrywki Energylandia oraz Akademia Piłkarska Przeciszów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy