PIŁKA NOŻNA. Komplet rezultatów futbolowej soboty na boiskach trzeciej i czwartej ligi

16 marca 2019 Autor: png
Jutro solarze będą szukali punktów w Kraśniku. Rywalem zespołu Łukasza Surmy będzie siódma w trzecioligowej tabeli miejscowa Stal. Fot. (png)

Jutro solarze będą szukali punktów w Kraśniku. Rywalem zespołu Łukasza Surmy będzie siódma w trzecioligowej tabeli miejscowa Stal. Fot. (png)

Dziś na sześciu trzecioligowych stadionach rozgrywano mecze drugiej serii rundy rewanżowej. Największą niespodzianką była niewątpliwie porażka na Suchych Stawach Hutnika z Podlasiem z Białej Podlaski. O punkty walczyli też czwartoligowcy. Na dziś i jutro zaplanowano inauguracyjną kolejkę w tej klasie rozgrywkowej. Oświęcimskie drużyny swoje mecze rozegrają w niedzielę. Soła zagra w Kraśniku z miejscową Stalą, a Unia zmierzy się z Wiślanką Grabie.

W sobotę rundę rewanżową na swoim stadionie zainaugurował czwartoligowy beniaminek z Jawiszowic. LKS podejmował ekipę z Olkusza, którą jesienią rozbił na ich terenie 3:0. Teraz kibice niestety na gole się nie doczekali. Prowadząca w tabeli czwartej ligi Jutrzenka Giebułtów zagra jutro przed południem u siebie z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie. Zapraszamy do zapoznania się z sobotnimi wynikami na boiskach trzeciej i czwartej ligi.


Wyniki XIX kolejki w trzeciej lidze:
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 4:0
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:2
Czarni Połaniec - Wisła Puławy 2:3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska 0:2
Motor Lublin - Avia Świdnik 1:0
Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice (niedziela, godz. 12)
Stal Kraśnik - SOŁA OŚWIĘCIM (niedziela, godz. 14)
Sokół Sieniawa - Spartakus Daleszyce (niedziela, godz. 14)


Wyniki XVI kolejki w czwartej lidze:
LKS JAWISZOWICE - KS Olkusz 0:0
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów 3:0
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki 1:0
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice 1:3
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie 5:1
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (niedziela, godz. 11)
Wiślanka Grabie - UNIA OŚWIĘCIM (niedziela, godz. 12)
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim (przełożony na 24 kwietnia)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy