PIŁKA NOŻNA. Futbolowa środa, czyli gramy o piątoligowe punkty

09 września 2020 Autor: png
Piątoligowy lider z Nowej Wsi będzie dziś podejmował Victorię Jaworzno. Kibice Niwy liczą na kolejne zwycięstwo swojej drużyny. Fot. (png)

Piątoligowy lider z Nowej Wsi będzie dziś podejmował Victorię Jaworzno. Kibice Niwy liczą na kolejne zwycięstwo swojej drużyny. Fot. (png)

Na ośmiu stadionach rozegrane zostaną dziś mecze siódmej kolejki rozgrywek okręgówki. W naszym regionie odbędą się aż trzy spotkania. Kibiców zapraszamy na obiekty w Nowej Wsi, Gorzowie i Zatorze.

Prowadząca w tabeli Niwa Nowa Wieś zagra na swoim stadionie z Victorią Jaworzno. Czy lider odniesie szóste zwycięstwo w tym sezonie? Niewątpliwie gospodarze będą faworytem, bo Victoria gra poniżej oczekiwań swoich fanów. Ich dorobek to zaledwie sześć punktów w sześciu spotkaniach.

Na potknięcie lidera liczą w Białce, Osieku i Kalwarii Zebrzydowskiej. Te zespoły tracą do Niwy zaledwie dwa punkty, a Tempo rozegrało o jeden mecz mniej. Właśnie pojedynek wicelidera z Białki, który złoży wizytę w Zembrzycach to jedna z najciekawiej zapowiadających się konfrontacji tej serii.

Równie interesująco powinno być w Gromcu. Wyjątkowo groźny na swoim terenie Nadwiślanin będzie podejmował wysoko mierzącą w tym sezonie osiecką Brzezinę. Do Makowa Podhalańskiego wybiera się z kolei beniaminek z Kęt. Podopieczni Kamila Żmudy są podbudowani ostatnim efektownym zwycięstwem i zapowiadają walkę o pełną pulę.

Zestaw par VII kolejki w piątej lidze:
ZATORZANKA ZATOR - LKS Żarki (środa, godz. 16)
LKS GORZÓW - Babia Góra Sucha Beskidzka (środa, godz. 16)
Garbarz Zembrzyce - Tempo Białka (środa, godz. 16)
MKS Libiąż - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (środa, godz. 16)
NIWA NOWA WIEŚ - Victoria 1918 Jaworzno (środa, godz. 17)
Nadwiślanin Gromiec - BRZEZINA OSIEK (środa, godz. 17)
Halniak Maków Podhalański - TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY (środa, godz. 17)
Sosnowianka Stanisław Dolny - Sokół Przytkowice (środa, godz. 17)
Pauzuje: Zgoda Byczyna

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy