PIŁKA NOŻNA. Gorzów czy Sygnał? Dla kogo mistrzostwo klasy B?

24 maja 2018 Autor: png
Sygnał zachowuje matematyczne szanse na mistrzostwo klasy B, ale wszystko zależy od prowadzącego Gorzowa. Fot. Szymon Chabior

Sygnał zachowuje matematyczne szanse na mistrzostwo klasy B, ale wszystko zależy od prowadzącego Gorzowa. Fot. Szymon Chabior

W walce o mistrzostwo klasy B liczą się już tylko dwie drużyny. Kto będzie lepszy na finiszu rozgrywek? Do zakończenia sezonu pozostały dwie kolejki gier. Prowadzi LKS Gorzów, który ma dwa punkty przewagi nad Sygnałem z Włosienicy i lepszy o jedną bramkę bilans bezpośrednich spotkań.

W ostatniej kolejce zarówno lider, jak i wicelider nie mieli najmniejszych problemów z zaksięgowaniem kompletu punktów. Gorzowianie rozbili na swoim obiekcie Pogórze Gierałtowice 6:1. Hat-tricka w tym pojedynku "ustrzelił" Bodziony. Dwie bramki dorzucił Majcherek, a jedną Opitek. Na listę strzelców po stronie gości wpisał się Hałat.

Z kolei Sygnał odprawił Puls Broszkowice. Podopieczni Damiana Pałamarczuka pewnie zwyciężyli 5:1, po dwóch golach Sulkiewicza i jednym Sroki, Korwina oraz Szpiegli. Honorowe trafienie dla Pulsu zaliczył Radzik. Na krótko przed końcem przyjezdni wykonywali karnego, ale z uderzeniem Kumora poradził sobie Stachura.

Przed liderem z Gorzowa jeszcze dwa mecze. Najpierw podopieczni Łukasza Zawadzkiego zagrają na wyjeździe z zamykającym tabelę outsiderem z Palczowic, a na koniec będą podejmowali Puls Broszkowice. W obu tych spotkaniach są zdecydowanymi faworytami. Tymczasem Sygnał Włosienica w najbliższą sobotę wybiera się do Głębowic, a tydzień później zagra u siebie z Koroną Harmęże.

Zestaw par XVII kolejki w klasie B:
Korona Harmęże - Iskra Brzezinka (sobota, godz. 15.30)
LKS Głębowice - Sygnał Włosienica (sobota, godz. 16)
LKS Palczowice - LKS Gorzów (sobota, godz. 17)
Pogórze Gierałtowice - LKS Poręba Wielka (niedziela, godz. 17)
Puls Broszkowice - Soła II Oświęcim 3:0 (walkower)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy