PIŁKA NOŻNA. Gwiżdż na wszystko! Zostań piłkarskim arbitrem

18 grudnia 2020 Autor: png
PIŁKA NOŻNA. Gwiżdż na wszystko! Zostań piłkarskim arbitrem
Nie możesz żyć bez piłki? Chcesz mieć decydujący głos na futbolowej murawie? Właśnie teraz możesz zrealizować swoje marzenia. Już 11 stycznia 2021 roku w Oświęcimiu rusza kurs piłkarskich sędziów.

Aby zostać piłkarskim rozjemcą trzeba mieć przynajmniej 17 lat. Wymagany jest dokument o niekaralności, poprawna kondycja fizyczna oraz minimum średnie wykształcenie (respektowana będzie też nauka w tym kierunku).

Niewątpliwie istotnym jest fakt, że kurs sędziowski jest darmowy. Wystarczy zakupić książkę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Jej koszt to zaledwie 12 złotych. Pierwsze spotkanie przyszłych arbitrów zaplanowane jest na 11 stycznia 2021 roku o godzinie 17. Organizatorzy zapraszają do siedziby Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu, przy ulicy Partyzantów 1.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 506 199 488 lub pisząc na adres mailowy podos@poczta.onet.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy