PIŁKA NOŻNA. Hit w Osieku, czyli lider gości wicelidera

25 sierpnia 2020 Autor: png
W środę na stadionie w Osieku miejscowa Brzezina będzie podejmowała Niwę Nowa Wieś. Obie drużyny wygrały wszystkie dotychczasowe mecze i nie straciły nawet jednego gola! Zapowiada się prawdziwy szlagier. Fot. (png)

W środę na stadionie w Osieku miejscowa Brzezina będzie podejmowała Niwę Nowa Wieś. Obie drużyny wygrały wszystkie dotychczasowe mecze i nie straciły nawet jednego gola! Zapowiada się prawdziwy szlagier. Fot. (png)

Wyjątkowo w środku tygodnia rozegrana zostanie czwarta seria rozgrywek okręgówki. W środę dojdzie do szlagierowo zapowiadającego się pojedynku. Prowadząca w piątoligowej tabeli osiecka Brzezina zagra u siebie z Niwą Nowa Wieś.

Jedni i drudzy znakomicie wystartowali w tym sezonie. Zarówno osieczanie, jak i nowowsianie zdobyli komplet punktów, wygrywając po trzy mecze. Mało tego. Bramkarze tych drużyn ciągle zachowują zerowe konto!

Brzezina pokonała Halniaka w Makowie 3:0 i MKS w Libiążu 1:0 oraz rozgromiła u siebie Garbarza Zembrzyce 6:0. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy także zespół z Nowej. Po inauguracyjnej wygranej w Nowej Wsi nad Gorzowem 4:0, Niwa zwyciężyła w Zatorze 1:0 oraz pokonała u siebie gromieckiego Nadwiślanina 2:0.


Podrażniony porażką w Białce beniaminek z Kęt zagra na swoim obiekcie z Sokołem Przytkowice. Dla podopiecznych Kamila Żmudy będzie to dopiero trzeci mecz w tym sezonie, gdyż podczas minionego weekendu Hejnał przymusowo pauzował.


Trudna przeprawa czeka gorzowian, którzy wybierają się do Gromca. Nadwiślanin oprócz porażki w Nowej Wsi, wygrał dwa wcześniejsze spotkania. Z kolei dotychczasowe wyniki Gorzowa to wyjazdowa porażka z Niwą 4:0 i zwycięstwo u siebie nad Zatorzanką 4:1.


Zestaw par IV kolejki w lidze okręgowej:
BRZEZINA OSIEK - NIWA NOWA WIEŚ (środa, godz. 17)
TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - Sokół Przytkowice (środa, godz. 17)
Nadwiślanin Gromiec - LKS GORZÓW (środa, godz. 17)
Kalwarianka Kalwaria Zebrz. - Sosnowianka Stanisław Dolny (środa, godz. 17)
LKS Żarki - MKS Libiąż (środa, godz. 17.30)
Babia Góra Sucha Besk. - Garbarz Zembrzyce (środa, godz. 18)
Victoria 1918 Jaworzno - Halniak Maków Podhalański (środa, godz. 18)
Tempo Białka - Zgoda Byczyna (środa, godz. 18)
Pauzuje: ZATORZANKA ZATOR

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy