PIŁKA NOŻNA. Iskierki przez okrągły miesiąc czekały na ligę!

14 listopada 2017 Autor: png
Iskierki zajmują drugie miejsce w tabeli i na wiosnę będą goniły Prądniczankę. Fot. Szymon Chabior

Iskierki zajmują drugie miejsce w tabeli i na wiosnę będą goniły Prądniczankę. Fot. Szymon Chabior

Trudno w to uwierzyć, ale dwa ostatnie mecze ligowe piłkarek z Brzezinki dzielił okrągły miesiąc! Jak w takiej sytuacji utrzymać formę i zachować ligowy rytm? Przed takim właśnie wyzwaniem stanął trener Iskry, Krystian Paszek. Trzecioligowe wiceliderki grały w Skawinie z miejscowym Piastem.

Spotkanie rozgrywano w bardzo trudnych warunkach. Wyjątkowo grząska i błotnista murawa nie ułatwiała piłkarkom życia. Na początku meczu "Piastunki" objęły prowadzenie po mierzonym uderzeniu z rzutu wolnego. Piłka wylądowała idealnie w "okienku". Krótko po przerwie odpowiedziała Iskra i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym 1:1.

Dla Iskry było to pierwsze spotkanie po miesięcznej przerwie! Po wysokim zwycięstwie nad Progresem w Krakowie 6:0, Iskierki miały rozegrać trzy kolejne spotkania. Odbyło się jednak tylko jedno. Po pojedynku z Progresem, Iskra przymusowo pauzowała, bo z rozgrywek wycofał się Glinik Gorlice.

Kolejnym rywalem miała być Victoria Gaj, ale mecz został odwołany z powodu złego stanu boiska. Później wiceliderki z Brzezinki miały się spotkać na swoim terenie z Tuchovią. Okazało się, że drużyna z Tuchowa nie dotrze do Brzezinki, gdyż ma problemy kadrowe.

W trzecioligowej tabeli prowadzi krakowska Prądniczanka, która o osiem punktów wyprzedza Iskrę Brzezinki. Podopieczne Krystiana Paszka maja jednak jeden mecz w zapasie. Na wiosnę Iskra zagra z Prądniczanką na swoim terenie.

Wyniki zaległej kolejki:
Piast Skawina - ISKRA BRZEZINKA 1:1
Puszcza Niepołomice - Tuchovia Tuchów 4:3
Prądniczanka Kraków - Victoria Gaj 4:1
Olimpia Osieczany - LKS Szaflary 0:2
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Progres Kraków (19 listopada)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Iskierki, 15.11.2017 13:49
Niestety chyba strata do Prądniczanki zbyt duża. Na wilosne trzeba wygrać wszystko