PILKA NOŻNA. Iskierki przezimują na pozycji wiceliderek

24 listopada 2017 Autor: png
Iskra Brzezinka przystąpi do rundy rewanżowej z drugiego miejsca w trzeciej lidze. Fot. Szymon Chabior

Iskra Brzezinka przystąpi do rundy rewanżowej z drugiego miejsca w trzeciej lidze. Fot. Szymon Chabior

To była bardzo dobra runda w wykonaniu trzecioligowych piłkarek Iskry Brzezinka. Problem podopiecznych Krystiana Paszka polega jednak na tym, że rywalizują z nieprawdopodobnie rozpędzoną Prądniczanką. Minionej jesieni krakowianki wygrały wszystkie spotkania. Nie straciły nawet jednego punktu!

Kroku liderowi starają się dotrzymywać Iskierki z Brzezinki. Oprócz porażki z Prądniczanką, podopieczne Krystiana Paszka straciły punkty tylko w ostatnim meczu. Iskra zremisowała z Piastem w Skawinie 1:1. Tak się złożyło, że w pierwszej rundzie największym rywalem Iskry był koszmarnie dziurawy kalendarz.

Można tylko współczuć trenerowi Paszkowi i dziewczętom, które rozgrywały swoje mecze od przypadku do przypadku. Ostatnie spotkanie z Piastem w Skawinie drużyna z Brzezinki rozegrała po miesięcznej przerwie! Po wysokim zwycięstwie nad Progresem w Krakowie 6:0 (hat-trick Moniki Kleczkowskiej, dwa gole Pauliny Dziadek, jeden Angeliki Górkiewicz) Iskierki miały rozegrać trzy kolejne mecze. Odbył się jednak tylko jeden.

Po rundzie jesiennej w tabeli III ligi kobiet prowadzi Prądniczanka (10 meczy, 30 punktów). Kolejne miejsca zajmują odpowiednio: Iskra Brzezinka (9 meczy, 22 punkty), Progres Kraków (10 meczy, 19 punktów), Puszcza Niepołomice (10 meczy, 16 punktów), Podgórze Kraków (10 meczy, 15 punktów), Piast Skawina (10 meczy, 15 punktów), Victoria Gaj (9 meczy, 13 punktów), Tuchovia Tuchów (10 meczy, 10 punktów), Rysy II Bukowina Tatrzańska (10 meczy, 7 punktów), LKS Szaflary (10 meczy, 6 punktów), Olimpia Osieczany (10 meczy, 6 punktów).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy