PIŁKA NOŻNA. Iskierki wypunktowane niczym Wisła w Warszawie

29 października 2019 Autor: png
Kolejnymi rywalkami Iskierek w drugoligowych rozgrywkach będzie prowadząca w tabeli Prądniczanka Kraków. O punkty będzie zatem szalenie ciężko. Fot. Szymon Chabior

Kolejnymi rywalkami Iskierek w drugoligowych rozgrywkach będzie prowadząca w tabeli Prądniczanka Kraków. O punkty będzie zatem szalenie ciężko. Fot. Szymon Chabior

Nie będą mile wspominać ostatniego meczu z Trojką Staszkówka-Jelna drugoligowe piłkarki Iskry Brzezinka. Podopieczne Jakuba Juchy zostały rozbite na wyjeździe aż 8:0. Arcyważne trzy punkty w kontekście walki o czwartoligowe utrzymanie wywalczył z kolei beniaminek z Rajska.

W drugiej lidze kobiecej "Iskierki" przegrały na wyjeździe z niepokonaną w tym sezonie Trójką Staszkówka-Jelna. Po dziewięciu seriach gier KKPN Iskra Brzezinka zajmuje siódme miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. To efekt dwóch zwycięstw, dwóch remisów i trzech porażek. Kolejnym rywalem zespołu z ulicy Sportowej będzie na wyjeździe lider, czyli krakowska Prądniczanka (2 listopada).

W czwartej lidze pechowo przegrała oświęcimska Unia. Biało-niebiescy ulegli Pcimiance Pcim 1:2, tracąc rozstrzygającego gola po ostatniej akcji spotkania. Zaczęło się po myśli podopiecznych Marka Kołodzieja, którzy kwadrans po przerwie otworzyli wynik. Po zagraniu Arkadiusza Czapli głową do siatki trafił Patryk Lichota. Później jednak dwukrotnie "Ukłuli" goście i punkty pojechały do Pcimia.

Kolejne zwycięstwo odniósł beniaminek z Rajska. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Bąka wygrała na wyjeździe z ostatnim w tabeli Sokołem Kocmyrzów 4:3, po dwóch golach Patryka Senkowskiego i jednym Patryka Formasa oraz Pawła Piskorza. Porażki 3:1 w Ryczowie z Orłem doznał LKS Jawiszowice.

Po czternastu jesiennych kolejkach w czwartej lidze Unia Oświęcim (15 pkt) zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. "Oczko" niżej sklasyfikowany jest LKS Jawiszowice (14 pkt), który wyprzedza LKS Rajsko (14 pkt). W najbliższej serii oświęcimianie zagrają z Orłem w Piaskach Wielkich. Rywalem Jawiszowic będą rezerwy krakowskiej Wisły, a Rajsko zagra u siebie z Wiślanami Jaśkowice.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76