PIŁKA NOŻNA. Jesienna inauguracja na boiskach czwartej i piątej ligi

10 sierpnia 2019 Autor: png
Już dziś rozegrane zostaną pierwsze mecze nowego sezonu w czwartej i piątej lidze. Bardzo ciekawie powinno być w Nowej Wsi, gdzie Niwa zagra u siebie z góralami z Makowa Podhalańskiego. Fot. (png)

Już dziś rozegrane zostaną pierwsze mecze nowego sezonu w czwartej i piątej lidze. Bardzo ciekawie powinno być w Nowej Wsi, gdzie Niwa zagra u siebie z góralami z Makowa Podhalańskiego. Fot. (png)

Dziś rozegrane zostaną pierwsze mecze nowego sezonu na stadionach czwartej i piątej ligi. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Oświęcimiu, gdzie Unia będzie podejmowała rezerwy krakowskich "Pasów". Rozgrywki 2019/20 zainaugurują też trzecioligowcy, ale już bez udziału oświęcimskich solarzy.

Na czwartym froncie oświęcimski podokręg piłkarski będzie reprezentowany przez trzy zespoły. Do Unii i Jawiszowic dołączy beniaminek z Rajska. Na inaugurację podopieczni Grzegorza Bąka zagrają dziś na wyjeździe ze Słomniczanką. Z kolei Jawiszowice jutro będą podejmowały andrychowski Beskid.

W rozgrywkach okręgówki zadebiutują dziś gorzowianie. W pierwszym spotkaniu ekipa beniaminka będzie gościła Kalwariankę. Zresztą komplet piątoligowych drużyn z naszego powiatu zainauguruje sezon na swoich stadionach. Chełmek będzie podejmował Victorię Jaworzno, Niwa zagra z Halniakiem, Brzezina Osiek zmierzy się z Żarkami, a Zatorzanka powalczy o pierwsze punkty z Nadwiślaninem Gromiec.

Zestaw par I kolejki w czwartej lidze:
Słomniczanka Słomniki - LKS RAJSKO (sobota, godz. 13)
Wiślanie Jaśkowice - Wisła II Kraków (sobota, godz. 15)
UNIA OŚWIĘCIM - Cracovia II (sobota, godz. 17)
Dalin Myślenice - Sokół Kocmyrzów Baranówka (sobota, godz. 17)
MKS Trzebinia - Czarni Staniątki (sobota, godz. 17)
Pcimianka Pcim - Orzeł Piaski Wielkie (niedziela, godz. 16.30)
LKS JAWISZOWICE - Beskid Andrychów (niedziela, godz. 17)
Orzeł Ryczów - Clepardia Kraków (niedziela, godz. 17)

Zestaw par I kolejki w piątej lidze:
KS CHEŁMEK - Victoria 1918 Jaworzno (sobota, godz. 11)
NIWA NOWA WIEŚ - Halniak Maków Podhalański (sobota, godz. 11)
MKS Libiąż - Garbarz Zembrzyce (sobota, godz. 11)
BRZEZINA OSIEK - LKS Żarki (sobota, godz. 17)
LKS GORZÓW - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (sobota, godz. 17)
ZATORZANKA ZATOR - Nadwiślanin Gromiec (sobota, godz. 17)
Tempo Białka - Sosnowianka Stanisław Dolny (sobota, godz. 17)
Babia Góra Sucha Beskidzka - Arka Babice (sobota, godz. 18)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 19.08.2019 14:26
Pary III rundy PP (4.09. godz.17.30):
Hejnał - Unia
Puls - Gorzów
Chełmek - Jawiszowice
Zgoda - Strumień
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 15.08.2019 19:54
Po fatalnej dla naszych czwartoligowców pierwszej kolejce przyszedł wreszcie czas na pierwsze punkty. Jawiszowice przywożą komplet z Clepardii, Rajsko przyga
ia jeden punkt po meczu z Trzebinią, Unia po raz drugi w tym sezonie na tarczy.
W niedzielę derby Unia - Rajsko a przed Jawiszowicami karkołomne zadanie - ograć Cracovię.
W Klasie Okręgowej dobry start notuje Niwa, Chełmek i Zatorzanka. Kiepsko zastartował Nadwiślanin. W blokach został Gorzów, wpierw minimalna przegrana z Kalwarianką a później wysoka porażka z Libiążem. Okazja do rehabilitacji już w niedzielę w Suchej Beskidzkiej z drugim beniaminkiem.

W sobotę ruszają klasy A i B. Na dzień dobry szlagier Hejnał - Gór/nik i meczyk Bulowic w Broszkowicach.
PPN wyznaczył datę meczyków III rundy PP na 4 września godz.17.30. Posypały się też kary finansowe za walkowery w drugiej rundzie, ale to było pewne.