PIŁKA NOŻNA. Jesienne kalendarze w rozgrywkach czwartej i piątej ligi

27 lipca 2020 Autor: png
Dla piłkarzy z Rajska będzie to drugi sezon w czwartej lidze. W tym zespole doszło do zmiany na stanowisku trenera. Grzegorza Bąka zastąpił Piotr Balonek. Na inaugurację Rajsko zagra na wyjeździe z Trzebinią. Fot. (png)

Dla piłkarzy z Rajska będzie to drugi sezon w czwartej lidze. W tym zespole doszło do zmiany na stanowisku trenera. Grzegorza Bąka zastąpił Piotr Balonek. Na inaugurację Rajsko zagra na wyjeździe z Trzebinią. Fot. (png)

8 sierpnia zostanie zainaugurowana runda jesienna w piłkarskich rozgrywkach czwartej ligi. Tego samego dnia po raz pierwszy w sezonie 2020/21 wyjdą na boiska piłkarze okręgówki.

Zarówno w czwartej, jak i piątej lidze w tym sezonie wystartuje nieparzysta liczba drużyn, dlatego w każdej kolejce jedna ekipa będzie musiała przymusowo pauzować.

W czwartej lidze mamy aż dziewiętnaście zespołów. To efekt decyzji piłkarskiej centrali o braku spadków w poprzednich rozgrywkach.

W czwartej lidze nasz region będzie posiadał czterech reprezentantów (Unia Oświęcim, LKS Rajsko, LKS Jawiszowice, KS Chełmek), a w okręgówce zagra pięć ekip z oświęcimskiego powiatu. To Brzezina Osiek, Niwa Nowa Wieś, Zatorzanka Zator, LKS Gorzów i beniaminek - Hejnał Kęty.

Jesienią w czwartej lidze odbędzie się 14 kolejek. Termin ostatniej tegorocznej serii w czwartej lidze to 7/8 listopada. Z kolei w okęgówce ma zostać rozegrana pełna runda jesienna. Ostatnia kolejka planowana jest na 14/15 listopada.

Pierwsza kolejka w IV lidze (8/9 sierpnia):
UNIA OŚWIĘCIM - Clepardia Kraków
Dalin Myślenice - KS CHEŁMEK
MKS Trzebinia - LKS RAJSKO
Beskid Andrychów - LKS JAWISZOWICE
Wiślanie Jaśkowice - Puszcza II Niepołomice
Pcimianka Pcim - Proszowianka Proszowice
Orzeł Ryczów - Garbarnia II Kraków
Słomniczanka Słomniki - Sokół Kocmyrzów Baranówka
Orzeł Piaski Wielkie - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pauzuje: LKS Śledziejowice

Pierwsza kolejka w V lidze (8/9 sierpnia):
NIWA NOWA WIEŚ - LKS GORZÓW
TEAM SPORT HEJNAŁ KĘTY - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Halniak Maków Podhalański - BRZEZINA OSIEK
MKS Libiąż - ZATORZANKA ZATOR
Garbarz Zembrzyce - Nadwiślanin Gromiec
Sokół Przytkowice - Victoria 1918 Jaworzno
Zgoda Byczyna - Babia Góra Sucha Beskidzka
Sosnowianka Stanisław Dolny - LKS Żarki
Pauzuje: Tempo Białka

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 27.07.2020 12:18
Sądzę, że Unia w tym sezonie będzie wysoko. W pierwszej kolejce Chełmek i Jawiszowice jadą na pola minowe. W spotkaniu Trzebinia - Rajsko za sprawą trenera Wójcika będzie za pewne iskrzyło i pewnie skończy się remisowo.
W okręgówce najciekawiej w Nowej Wsi i Kętach.
Pierwsza kolejka A-klasy w cieniu spotkania Puls Broszkowice - Gór/nik Brzeszcze. a w B-klasie Chełmek 2 - Iskra Brzezinka.