PIŁKA NOŻNA. Kadłubowa okręgówka. Korekty w wiosennym kalendarzu

12 marca 2019 Autor: png
Wadowicka okręgówka rozpocznie rundę wiosenną z tygodniowym poślizgiem. Wszystko za sprawą wycofania się z rozgrywek Relaksu Wysoka. Fot. (png)

Wadowicka okręgówka rozpocznie rundę wiosenną z tygodniowym poślizgiem. Wszystko za sprawą wycofania się z rozgrywek Relaksu Wysoka. Fot. (png)

Tylko czternaście zespołów wystartuje do rundy rewanżowej w rozgrywkach okręgówki. To o dwie mniej, niż planowano. Na samym starcie jesieni wycofała się Iskra Klecza Dolna. Teraz jej los podzielił inny przedstawiciel wadowickiego podokręgu, czyli Relaks Wysoka. To sprawia, że w cały kalendarz gier w piątej lidze został zmodyfikowany.

Rezygnacja klubu z Wysokiej wymusiła decyzję o przesunięciu wiosennej inauguracji. Pierwsze mecze zostaną rozegrane tydzień później, czyli 23 marca. Ostatnia seria gier odbędzie się 15 marca. Chodzi o to, aby w jednej kolejce grały wszystkie zespoły. W przeciwnym wypadku dwa musiałyby pauzować. Wyniki spotkań z udziałem Relaksu zostaną utrzymane.

Drużyna z Wysokiej była w tym sezonie beniaminkiem. Po pierwszej rundzie zajmowała siódme miejsce z dorobkiem 22 punktów (bramki 33:25). Każdy nierozegrany, wiosenny mecz tej ekipy będzie weryfikowany jako walkower 0:3 na korzyść rywala.

Na półmetku sezonu w wadowickiej okręgówce w komfortowej sytuacji znajduje się LKS Rajsko. Beniaminek ma aż osiem punktów przewagi nad Niwą Nowa Wieś i Tempem Białka. Jesienią podopieczni Grzegorza Bąka przegrali tylko jeden mecz z Nadwiślaninem Gromiec 0:3 i jeden zremisowali z Tempem Białka 1:1. W pozostałych dwunastu zwyciężali.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 12.03.2019 22:38
Soła Kobier/nice - Hejnał Kęty 13.03. godz.18.00 (Kobier/nice)
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 12.03.2019 20:41
Ciekawe, czy dograją w 14 drużyn.

Soła Kobie
ice - Hejnał Kęty 13.03. godz.18.00 /Kobie
ice/