PIŁKA NOŻNA. Kadłubowa walka o ćwierćfinały

08 sierpnia 2019 Autor: png
Unia Oświęcim zameldowała się w pucharowym ćwierćfinale bez potrzeby gry. Ich rywal z Łęk miał problemy z zestawieniem zespołu na to spotkanie. Fot. Szymon Chabior

Unia Oświęcim zameldowała się w pucharowym ćwierćfinale bez potrzeby gry. Ich rywal z Łęk miał problemy z zestawieniem zespołu na to spotkanie. Fot. Szymon Chabior

Za nami druga runda rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Z ośmiu zaplanowanych gier rozegrano zaledwie cztery. Pucharową walkę o ćwierćfinał odpuszczono w Bobrku, Łękach i Nowej Wsi. Z kolei los solarzy jest powszechnie znany.


Strzelecki trening urządzili sobie piłkarze czwartoligowych Jawiszowic. Rozgromili oni na wyjeździe dwie klasy niżej notowaną Przeciszovię aż 8:0. Przy odrobinie szczęścia mogli się nawet pokusić o zwycięstwo w dwucyfrowych rozmiarach. Z kolei w derbach Kęt pewnie w ćwierćfinale zameldował się Hejnał, po golach Jakuba Januszyka, Grzegorza Samka i Seweryna Jaromina.


Do niespodziewanych rozstrzygnięć doszło na stadionach w Malcu i Gorzowie. W tym pierwszym przypadku przedstawiciel klasy A pokonał reprezentanta okręgówki 3:2. Zdecydowanie najciekawszy mecz rozegrano w Gorzowie, gdzie miejscowy LKS niespodziewanie wygrał z czwartoligowym beniaminkiem z Rajska 4:2.


W ćwierćfinale mamy zatem dwóch przedstawicieli czwartej ligi (Unia Oświęcim, LKS Jawiszowice), dwóch z okręgówki (KS Chełmek, LKS Gorzów), trzech z klasy A (Team Sport Hejnał Kęty, Strumień Polanka Wielka, Zgoda Malec) i jednego z klasy B (Puls Broszkowice). Zapraszamy do zapoznania się z kompletem rezultatów.


Wyniki drugiej rundy Pucharu Polski:
K3 Kęty - Team Sport Hejnał Kęty 0:3
LKS Przeciszovia Przeciszów - LKS Jawiszowice 0:8
Zgoda Malec - Brzezina Osiek 3:2
LKS Gorzów - LKS Rajsko 4:2
LKS Bobrek - KS Chełmek 0:3 (walkower)
Soła Łęki - Unia Oświęcim 0:3 (walkower)
Puls Broszkowice - Niwa Nowa Wieś 3:0 (walkower)
Strumień Polanka Wielka - Soła Oświęcim 3:0 (walkower)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
emigrant, 08.08.2019 19:41
puls bravo jeszcze powalczycie