PIŁKA NOŻNA. Kalendarz sparingów finalistów Pucharu Polski

21 grudnia 2020 Autor: png
Przed wiosenną inauguracją drużyna z Rajska rozegra siedem spotkań sparingowych. Pierwszy 30 stycznia z Victorią 1918 Jaworzno. Fot. (png)

Przed wiosenną inauguracją drużyna z Rajska rozegra siedem spotkań sparingowych. Pierwszy 30 stycznia z Victorią 1918 Jaworzno. Fot. (png)

Wyjątkowo trudny 2020 rok - także pod względem piłkarskim - zwieńczył w naszym regionie finał Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Przypomnijmy, iż na stadionie piątoligowego beniaminka z Kęt miejscowy Hejnał uległ klasę wyżej notowanej ekipie z Rajska 3:4.

Dla jednych i drugich to już jednak historia, podobnie runda jesienna. Teraz zarówno w Rajsku, jak i Kętach chcą możliwie najlepiej przygotować się do wiosennych spotkań o ligowe punkty.

Występujące w czwartej lidze LKS Rajsko przed pierwszym meczem na wiosnę chce rozegrać siedem gier kontrolnych. Pierwszym rywalem podopiecznych Mariusza Wójcika będzie Victoria 1918 Jaworzno. To spotkanie zaplanowano na 30 stycznia.

Tydzień później ekipa z Rajska zmierzy się ze swoim ligowym rywalem z Chełmka. Drużyna dowodzona przez Mariusza Wójcika zagra jeszcze z Nadwiślaninem Gromiec (12 lutego), Drzewiarzem Jasienica (20 lutego), Niwą Nowa Wieś (27 lutego) i Iskrą Pszczyna (6 marca). Poszukiwany jest ciągle sparingpartner na 13 marca.

Z kolei piątoligowy Hejnał w pierwszym sparingu zmierzy się z Chełmkiem (30 stycznia). 3 lutego rywalem zespołu Kamila Żmudy będzie Górnik Brzeszcze, a trzy dni później LKS Bestwina. Formę kęczan przetestują także GKS Radziechowy-Wieprz (13 lutego), Koszarawa Żywiec (20 lutego), Skawa Wadowice (27 lutego), Orzeł Wieprz (5 marca) i Unia Oświęcim (13 marca).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy