PIŁKA NOŻNA. Kanonada Iskieriek, czyli pogoń za liderem

18 października 2017 Autor: png
Iskierki mają trzy punkty straty do prowadzącej w trzecioligowej tabeli Prądniczanki. Fot. Szymon Chabior

Iskierki mają trzy punkty straty do prowadzącej w trzecioligowej tabeli Prądniczanki. Fot. Szymon Chabior

To był klasyczny nokaut. W meczu zamykającym ósmą kolejkę trzeciej ligi kobiet Iskra Brzezinka rozgromiła na swoim terenie Progres Kraków 6:0. Okazała wygrana jest o tyle cenniejsza, że odniesiona nad zespołem sąsiadującym w tabeli. Iskierki są bowiem wiceliderkami, a Progres zajmuje trzecie miejsce.

Po pierwszej połowie Iskierki prowadziły 1:0 po golu Pauliny Dziadek. W drugiej części bramki sypały się niczym z rogu obfitości. Klasycznego hat-tricka "ustrzeliła" Monika Kleczkowska. Na listę strzelców wpisała się także raz jeszcze Paulina Dziadek oraz Angelika Górkiewicz. Podopieczne Krystiana Paszka zajmują drugie miejsce i mają trzy punkty straty do prowadzącej Prądniczanki Kraków.

Iskierki notują ostatnio bardzo udaną serię i zgodnie odprawiają kolejne rywalki. W meczach z Olimpią Osieczany w Brzezince i LKS-em Szaflary na wyjeździe, Iskra nie miała najmniejszych problemów z zaksięgowaniem kompletu punktów. W starciu z osieczankami hat-tricka upolowała Anna Majka, a jednego gola dorzuciła Patrycja Klęczar. Ostatecznie Iskierki pewnie zwyciężyły 4:0.

Później przyszło równie efektowne zwycięstwo w Szaflarach 6:2 nad zespołem zamykającym tabelę trzeciej ligi. Dwukrotnie na listę strzelców wpisała Anna Zając, a po jednym trafieniu dorzuciły Paulina Graca, Karolina Chrapkiewicz, Anna Majka oraz Paulina Dziadek. Przed podopiecznymi Krystiana Paszka trzy ostatnie mecze przed zimową przerwą. Iskierki zagrają jeszcze z Victorią Gaj na wyjeździe, Tuchovią Tuchów u siebie i Piastem w Skawinie.

Wyniki VIII kolejki trzeciej ligi kobiet:
ISKRA BRZEZINKA - Progres Kraków 6:0
Victoria Gaj - Olimpia Osieczany 2:0
Tuchovia Tuchów - Piast Skawina 1:6
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Podgórze Kraków 1:4
Puszcza Niepołomice - Prądniczanka Kraków 0:1
Pauza: LKS Szaflary

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Janek, 20.10.2017 09:37
Brawo DZIEWCZYNY, pokazujecie co to charakter i ambicja! te wszystkie pseudograjki z okolicy moga sie od WAS uczyc!