PIŁKA NOŻNA. Kapitalny marsz przeciszowianek! Finał w Warszawie był o krok...

12 kwietnia 2019 Autor: png
Drużyna AP Przeciszów dziewcząt U-12 zajęła drugie miejsce wojewódzkich finałach turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion". Fot. nadesłane

Drużyna AP Przeciszów dziewcząt U-12 zajęła drugie miejsce wojewódzkich finałach turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion". Fot. nadesłane

Kolejne znakomite wieści z ogólnopolskiego turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion". Drugie miejsce w wojewódzkim finale kategorii do lat 12 zajęła reprezentacja dziewcząt Akademii Piłkarskiej z Przeciszowa. W małopolskich finałach wystąpiły najlepsze 22 zespoły.


Przeciszowianki szły jak burza, pokonując kolejne przeszkody w drodze do celu. Dziewczęta rozegrały kapitalne zawody, doznając porażki dopiero w finale z drużyną Wisły Brzeźnica. Niewątpliwie dał o sobie znać znaczny ubytek sił. Wszak mnóstwo sił kosztował przeciszowianki półfinałowy bój z drużyną Staszkówki-Jelna. Przeciszowianki wywalczyły awans do wielkiego finału dopiero po emocjonującej serii rzutów karnych.


W meczu finałowym w którym wygrana gwarantowała przepustkę do ogólnopolskich finałów na Stadionie Narodowym w Warszawie drużyna z Przeciszowa niestety musiała uznać wyższość Wisły Brzeźnica. Drugie miejsce w Małopolsce jest i tak olbrzymim sukcesem i całemu zespołowi ze sztabem szkoleniowym należą się olbrzymie gratulacje.


MVP wojewódzkich finałów U-12 dziewcząt została uznana Julia Sikora. W Przeciszowie mogą być dumni z dziewcząt Akademii Piłkarskiej i osiąganych wyników przez sztab szkoleniowy. Od czterech zespoły z Przeciszowa docierają do najlepszych "czwórek" w Małopolsce! Przypomnijmy, iż tylko najlepsza drużyna może reprezentować dane województwo w finałach ogólnopolskich w Warszawie.


Wyniki AP Przeciszów w ostatnich latach:
2016 – trzecie miejsce
2017 – drugie miejsce
2018 – czwarte miejsce
2019 – drugie miejsce


Drużyna AP Przeciszów dziewcząt U-12: Oliwia Wojtala, Nikola Mamoń (1 gol), Hania Kruczyńska, Emilia Klimeczek, Julia Sikora (8 goli), Karolina Makuch, Emilia Sabuda (4 gole), Julia Sieradzka (12 goli), Wiktoria Frączek, Izabela Kozaczek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy