PIŁKA NOŻNA. Kęczanie mistrzami jesieni!

31 października 2019 Autor: png
W komfortowej sytuacji są piłkarze kęckiego Hejnału. Do wiosennych rewanżów przystąpią z pozycji lidera. Fot. Szymon Chabior

W komfortowej sytuacji są piłkarze kęckiego Hejnału. Do wiosennych rewanżów przystąpią z pozycji lidera. Fot. Szymon Chabior

Za nami pierwsza runda sezonu 2019/20 w oświęcimskiej klasie A. Do wiosennych rewanżów z przewagą czterech punktów przystąpi Team Sport Hejnał Kęty. Na drugim miejscu plasuje się Przeciszovia, która o dwa "oczka" wyprzedza duet z Łęk i Brzeszcz.

W ostatniej, jesiennej kolejce Hejnał rozstrzelał na wyjeździe LKS Bobrek aż 7:0. Podopieczni Łukasza Jagody zwyciężyli po golach Dzimitry Taraschyka (dwa), Wojciecha Walusia, Przemysława Oczkowskiego, Jakuba Januszyka, Szymona Karpińskiego i Seweryna Jaromina. Jesienny dorobek kęczan to dziewięć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka.

Z pozycji wicelidera do rewanżów wystartują przeciszowianie, którzy w ostatnim tym roku meczu wygrali pewnie u siebie z grojecką Solavią 5:1. Zespół prowadzony przez Łukasza Płonkę nie miał najmniejszych problemów z zaksięgowaniem kompletu punktów. Przeciszoiwianie będą na wiosnę atakowali pozycję lidera. Z najgroźniejszym rywalem - Hejnałem czeka ich mecz na wyjeździe.

Soła Łęki i Górnik Brzeszcze mają sześć punktów mniej od lidera z Kęt. Soła w ostatniej kolejce pokonała w Witkowicach miejscowego Orła 3:1. Z kolei Górnik wygrał na wyjeździe z beniaminkiem. Brzeszczanie zwyciężyli Pogórze w Gierałtowicach 3:2.

Właśnie Pogórze zamyka tabelę klasy A po pierwszej rundzie. Gierałtowiczanie wygrali tylko jeden mecz (4:3 ze Strumieniem w Polance Wielkiej) i doznali aż dziesięć porażek. Beniaminek traci pięć punktów do grojeckiej Solaviii LKS-u Piotrowice.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 31.10.2019 11:37
W sobotę o 13.00 zaległy mecz Zgoda Malec - LKS Piotrowice, tak więc przyjezdni mogą jeszcze w tabeli przeskoczyć Orła.