PIŁKA NOŻNA. Kęczanie najbliżsi mistrzostwa jesieni w klasie A

20 października 2017 Autor: png
Kęczanie równym krokiem zmierzają w kierunku jesiennego mistrzostwa. Fot. Szymon Chabior

Kęczanie równym krokiem zmierzają w kierunku jesiennego mistrzostwa. Fot. Szymon Chabior

Na cztery kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej w oświęcimskiej klasie A najbliżej mistrzostwa półmetka są piłkarze z Kęt. Team Sport Hejnał wygrał wszystkie osiem spotkań! Górnik zgubił trzy, a rajszczanie sześć punktów. A już jutro w Kętach prawdziwy hit! Na drodze gospodarzy stanie brzeszcański Górnik.

Sporo do udowodnienia mają w Rajsku. Ta ekipa wygrała sześć meczy z rzędu, by przegrać dwa kolejne. To podwójnie bolesne porażki, bo poniesione na swoim obiekcie i w konfrontacjach z bezpośrednimi rywalami w walce o awans. W obu nie udało się zdobyć gola (w starciu z Hejnałem nawet z karnego), co też daje do myślenia.

Najpierw podopieczni Grzegorza Bąka ulegli u siebie Górnikowi Brzeszcze 0:2. To było dobre i trzymające do końca w napięciu spotkanie, ale komplet punktów pojechał do Brzeszcz. Zadecydowały o tym poważne indywidualne błędy rajszczan w defensywie, który skwapliwie zostały wykorzystane. W kolejnym meczu Rajsko uległo liderowi 0:1. Hejnał zwyciężył po golu Przemysława Oczkowskiego, a na dodatek golkiper kęczan - Artur Radwan wybronił "jedenastkę".

Tymczasem w oświęcimskiej klasie B "karty rozdają" zespoły rezerw Soły i Gorzowa. Ten duet poważnie odskoczył od pozostałej stawki i losy mistrzostwa półmetka rozstrzygnie między sobą. Trzeci jest włosienicki Sygnał, a tuż za podium znajduje się Pogórze Gierałtowice. W najbliższej kolejce najciekawiej będzie w Głębowicach, gdzie zawita LKS Gorzów. Z kolei drugi zespół Soły wybiera się do Harmęż.

Zestaw par w oświęcimskiej klasie A:
Team Sport Hejnał Kęty - Górnik Brzeszcze (sobota, godz. 15)
Orzeł Witkowice - LKS Rajsko(sobota, godz. 15)
Skawa Podolsze - LKS Bulowice (sobota, godz. 15)
Soła Łęki - LKS Bobrek (sobota, godz. 15)
Strumień Polanka Wielka - LKS Przeciszovia Przeciszów (sobota, godz. 15)
Solavia Grojec - LKS Piotrowice (niedziela, godz. 11)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ja, 22.10.2017 15:08
Bramkarz do Gó
ik pilnie poszukiwny!
Ja, 22.10.2017 12:41
Bramkarzu Gó
ika zmien profesje.prosimy cie!
Hejnałek, 20.10.2017 11:00
Teraz jeszcze tylko wygrac z Gó
ikiem i będzie git