PIŁKA NOŻNA. Kęczanie w roli faworyta

23 listopada 2017 Autor: png
Rajsko będzie na wiosnę walczyło o upragniony awans do ligi okręgowej. Fot. (png)

Rajsko będzie na wiosnę walczyło o upragniony awans do ligi okręgowej. Fot. (png)

Arcyciekawie zapowiada się futbolowa wiosna w oświęcimskiej klasie A. Wydawało się, że kęcki Team Sport Hejnał przejdzie pierwszą rundę jak burza, bez strat. Tymczasem w ostatniej kolejce niespodziewanie stracił dwa punkty w starciu na swoim obiekcie z Bobrkiem. Bezbramkowy remis poprawił humory w Rajsku i Brzeszczach. Przypomnijmy, iż te właśnie zespoły walczą z Hejnałem o awans do ligi okręgowej.

Na półmetku Team Sport Hejnał ma cztery punkty przewagi nad Górnikiem Brzeszcze i Rajskiem. Kęczanie na wiosnę z Górnikiem Brzeszcze zagrają na wyjeździe (3:2 w Kętach), a z LKS-em Rajsko u siebie (1:0 w Rajsku). Z kolei mecz Górnika z Rajskiem zostanie rozegrany na górniczym obiekcie w Brzeszczach (2:0 dla Górnika w Rajsku). Wielka "trójka" ma sporą przewagę nad pozostałą stawką i losy mistrzostwa rozstrzygnie między sobą.

Oprócz porażek na własnym obiekcie z głównymi kontrkandydatami do awansu, drużyna z Rajska wygrała wszystko, co było do wygrania. W dwóch ostatnich seriach pokonała kolejno Skawę w Podolszu 3:0 i u siebie beniaminka z Bulowic 4:1. Brzeszczanie zanotowali wpadkę w starciu ze Strumieniem Polanka Wielka u siebie (1:3), a kęczanie potknęli się w ostatnim meczu z Bobrkiem (0:0).

Zupełnie inne cele przyświecają Solavii, Piotrowicom i Skawie Podolsze. Grojczanie zakończyli pierwszą rundę na jedenastej pozycji z dorobkiem dziewięciu punktów (dwa zwycięstwa, trzy remisy, siedem porażek). Solavia ma cztery punkty przewagi nad Piotrowicami (jedna wygrana, dwa remisy, dziewięć przegranych) i pięć "oczek" więcej od Skawy Podolsze (zwycięstwo, remis, dziesięć porażek).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy