PIŁKA NOŻNA. Kolejna edycja kursu sędziowskiego. Start 13 stycznia!

08 stycznia 2020 Autor: png
PIŁKA NOŻNA. Kolejna edycja kursu sędziowskiego. Start 13 stycznia!
13 stycznia (poniedziałek) 2020 roku rusza kolejna edycja kursu sędziowskiego organizowanego przez Podokręg Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Ciągle trwają jeszcze zapisy na szkolenie.

Aby zostać piłkarskim rozjemcą trzeba mieć przynajmniej 17 lat. Wymagany jest dokument o niekaralności, poprawna kondycja fizyczna oraz minimum średnie wykształcenie (respektowana będzie też nauka w tym kierunku).

Niewątpliwie istotnym jest fakt, że kurs sędziowski jest darmowy. Wystarczy zakupić książkę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Jej koszt to zaledwie 12 złotych. Pierwsze spotkanie przyszłych arbitrów zaplanowane jest na 13 stycznia 2020 roku o godzinie 17. Organizatorzy zapraszają do siedziby Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu, przy ulicy Partyzantów 1.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 506 199 488 lub pisząc na adres mailowy podos@poczta.onet.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy