PIŁKA NOŻNA. Koniec sparingów. Solarze czekają na ligę

09 sierpnia 2017 Autor: png
Już a najbliższą sobotę Soła rozegra pierwszy mecz o ligowe punkty. Fot. (png)

Już a najbliższą sobotę Soła rozegra pierwszy mecz o ligowe punkty. Fot. (png)

Meczami z Wartą Zawiercie i Ruchem Radzionków okres gier kontrolnych zakończyli oświęcimscy solarze. Teraz podopieczni Sebastiana Stemplewskiego przygotowują się już do pierwszego starcia o trzecioligowe punkty. Soła otworzy sezon wyjazdowym spotkaniem z Wisłą Sandomierz. Przed własną publicznością oświęcimianie zagrają po raz pierwszy 15 sierpnia z Chełmianką Chełm.

W przedostatnim sparingu Soła zremisowała z klasę niżej notowaną Wartą Zawiercie 2:2. Dwukrotnie na listę strzelców po oświęcimskiej stronie wpisał się Paweł Cygnar. Najpierw pokonał on bramkarza zawiercian uderzeniem z rzutu wolnego, a później sfinalizował dokładne dogranie Mateusza Glenia.

W starciu z Ruchem Radzionków solarze prowadzili po pierwszej połowie 1:2. Podobnie jak w meczu z Wartą Zawiercie, dwukrotnie golkipera rywali pokonał Paweł Cygnar. Drużyna z Plant dwukrotnie obejmowała prowadzenie, ale ostatecznie to radzionkowianie strzelili o jednego gola więcej.

RUCH Radzionków - SOŁA Oświęcim 3:2 (1:2)
Bramki dla Soły: Paweł Cygnar (dwie)
SOŁA: Gargasz (Mioduszewski) - Wadas, Kasolik, Drzymont, Hałgas – Snadny, Dynarek, Szewczyk, Gleń - Cygnar, Czapla oraz Knapik, Stankiewicz. Trener: Sebastian Stemplewski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy