PIŁKA NOŻNA. Kto z kim w meczach sparingowych?

15 grudnia 2020 Autor: png
Sparingowe plany przedstawili reprezentanci oświęcimskiej klasy B. Fot. (png)

Sparingowe plany przedstawili reprezentanci oświęcimskiej klasy B. Fot. (png)

Jesienne rozgrywki najniższej z lig całkowicie zdominowała Iskra Brzezinka. Drużyna z ulicy Sportowej wypracowała sobie na tyle dużą przewagę punktową, że awans do klasy A wydaje się formalnością. Rywalom pozostała walka o drugie miejsce, które być może również będzie premiowane awansem.

Drużyna z Brzezinki była jesienią nie do zatrzymania. Podopieczni Rafała Skrzypka uzbierali w sumie 36 punktów. To efekt kompletu, dwunastu zwycięstw. Lider oświęcimskiej klasy B otworzy sparingowy okres od sprawdzianu z Golem Bieruń (tyska klasa B). Spotkanie zaplanowano już na 30 stycznia.

Przed wiosenną inauguracją Iskra Brzezinka rozegra osiem gier kontrolnych. Oprócz meczu z Golem, zespół z Brzezinki zagra kolejno z Pogonią Imielin (6 lutego), Strumieniem Polanka Wielka (13 lutego), Babią Góra Sucha Beskidzka (20 lutego), Pulsem Broszkowice (27 lutego), LKS-em Woźniki (6 marca), Górnikiem Brzeszcze (13 marca) i Solavią Grojec (20 marca).

O pozycję wicelidera będą w rundzie rewanżowej walczyły przede wszystkim zespoły rezerw Chełmka i Korony Harmęże. Te ekipy tracą do lidera po dwanaście punktów i mają tyle samo więcej "oczek" od czwartych w tabeli klasy B Palczowic.

Korona pierwszy sparing ma zaplanowany na 6 lutego. Wówczas zmierzy się z Orłem Witkowice. Później harmężanie zagrają ze Zniczem Jankowice (12-13 lutego), rezerwami Chełmka (21 lutego), Old Boys LKS Przecieszyn (28 lutego), LKS-em Wisła Mała (6-7 marca) i Ciężkowianką Jaworzno (13-14 marca).

Tymczasem do zmiany na stanowisku trenera seniorskiej drużyny doszło w Porębie Wielkiej, która na półmetku rozgrywek klasy B z dorobkiem siedmiu punktów zamyka tabelę. Bartłomieja Stachurę zastąpi związany wcześniej z Sygnałem Włosienica - Damian Pałamarczuk.

Porębianie mają w planie sześć sparingów. Rozpoczną 13 lutego od meczu z Głębowicami, a na kolejny weekend (20-21 lutego) wciąż szukają sparingpartnera. Przed ligą ich formę sprawdzi także Wisła Mała (27 lutego), Solavia Grojec (6 marca), LKS Brzeźce (13 marca), Zaborzanka Zaborze (20 marca).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy