PIŁKA NOŻNA. Kto za Jakuba Juchę?

09 stycznia 2020 Autor: png
Dziś piłkarki KKPN Iskry Brzezinka poznają nowego trenera, który poprowadzi zespół w rundzie rewanżowej. Fot. Szymon Chabior

Dziś piłkarki KKPN Iskry Brzezinka poznają nowego trenera, który poprowadzi zespół w rundzie rewanżowej. Fot. Szymon Chabior

Już dziś drugoligowe piłkarki KKPN Iskry Brzezinka rozpoczynają przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2019/20. Czwartkowy trening poprzedzi prezentacja nowego trenera, który poprowadzi zespół na wiosnę. Z klubem z ulicy Sportowej rozstał się bowiem dotychczasowy szkoleniowiec - Jakub Jucha.

Taką decyzję podjął klubowy zarząd. Jej cel jest oczywisty. KKPN Iskra ma otrzymać nowy bodziec do dalszego rozwoju i skutecznej walki, której stawką będą drugoligowe punkty. O utrzymanie będzie niezwykle ciężko, bo w tym sezonie w kobiecych ligach mamy reorganizację i zdecydowaną większość drugoligowych ekip czeka degradacja.

Jakub Jucha w sumie pracował z zespołem przez trzy rundy. W pierwszym sezonie zdobył trzecioligowe mistrzostwo i wywalczył upragniony awans do drugiej ligi.

Minionej jesieni pod jego wodzą "Iskierki" wywalczyły jedenaście punktów. To efekt trzech zwycięstw, dwóch remisów i pięciu porażek. Beniaminek zakończył jesień na siódmej pozycji w gronie jedenastu drużyn.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy