PIŁKA NOŻNA. Kwartet "Iskierek" po konsultacjach kadry Małopolski U-16

01 lutego 2018 Autor: png
Już w niedzielę piłkarki Iskry wezmą udział w halowym turnieju w Myślenicach. Fot. Szymon Chabior

Już w niedzielę piłkarki Iskry wezmą udział w halowym turnieju w Myślenicach. Fot. Szymon Chabior

Julia Hamik, Monika Walaszek, Kamila Dziwak i Weronika Błasiak zostały powołane na konsultacje piłkarskiej kadry kobiecej Małopolski do lat 16. To spore wyróżnienie dla podopiecznych Krystiana Paszka. Konsultacje odbyły się w Myślenicach, a tymczasem już w niedzielę w tej samej miejscowości rozegrany zostanie turniej halowy z udziałem Iskry Brzezinka.

Małopolskie kadrowiczki z Brzezinki to grająca między słupkami Monika Walaszek, występująca w defensywie Julia Hamik oraz dwie ofensywne zawodniczki. Mowa o Weronice Błasiak (pomoc-atak) i bramkostrzelnej Kamili Dziwak (atak). Te młode (rocznik 2002-04) i utalentowane piłkarki są w szerokiej kadrze Małopolski juniorek młodszych. Duże brawa! Teraz pozostaje im czekać na decyzje sztabu szkoleniowego.

Jeśli chodzi o Iskrę Brzezinka, to dziewczęta już od połowy stycznia przygotowują się do startu rundy rewanżowej w trzeciej lidze. W najbliższą niedzielę wezmą udział turnieju halowym, który zostanie rozegrany w Myślenicach. - Najważniejsze, aby sprawdzić się na tle rywala - mówi trener trzecioligowych wiceliderek, Krystian Paszek. - To zawsze urozmaicenie halowych zajęć. Po turnieju w Myślenicach, zagramy z młodszą grupą chłopców Sokoła Wola - dodaje trener Paszek.

W niedzielę w Myślenicach odbędzie się pierwsza edycja turnierju halowego kobiet o "Puchar Prezesa Podokręgu Myślenice". Organizatorem zawodów jest LKS Respekt Myślenice i myślenicki Podokręg Piłki Nożnej. Oprócz gospodarzy wystąpią: Wanda Kraków, Prądniczanka Kraków, Iskra Brzezinka, Piast Skawina, LKS Szaflary, Akademia Sportu w gminie Świątniki Górne, KS Dąb Zabierzów Bocheński, Górnik Wieliczka, Akademia Piłkarska Wisła Brzeźnica, Panda LKS Burza Roczyny, Centrum Zdrowia Tuchovia Tuchów, Victoria Gaj i MKS Puszcza Niepołomice.

Drużyny zostały podzielone na cztery 3-zespołowe grupy. Grupowymi rywalkami Iskierek będzie Piast Skawina oraz Górnik Wieliczka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 01.02.2018 22:29
Iskra, 01.02.2018 20:20
Brawo dziewczyny. Brawo dla trenera