PIŁKA NOŻNA. Lider okręgówki gubi punkty w Gromcu

30 października 2019 Autor: png
W najbliższej serii okręgówki dojdzie do derbów w Nowej Wsi. Niwa zagra na swoim stadionie z Zatorzanką. Fot. (png)

W najbliższej serii okręgówki dojdzie do derbów w Nowej Wsi. Niwa zagra na swoim stadionie z Zatorzanką. Fot. (png)

O tym, że Gromiec to wyjątkowo trudny teren przekonał się w ostatniej kolejce chełmecki lider okręgówki. Biało-zieloni przegrali na wyjeździe z Nadwiślaninem 2:1. Po trzynastu seriach gier Chełmek ma punkt więcej od Tempa Białka i pięć więcej od Garbarza Zembrzyce.

Mecz w Gromcu rozpoczął się idealnie dla gości. Podopieczni Pawła Sidorowicza objęli prowadzenie juz po 10 minutach gry. Po dograniu Patryka Nędzy do siatki miejscowych trafił Kamil Majka. Nadwiślanin odpowiedział już po 5 minutach. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Artur Szlęzak, a wyrównującego gola głową zdobył Jakub Waligóra.

Losy pojedynku rozstrzygnęły się na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Po zagraniu z kornera doświadczonego Łukasza Gielarowskiego pokonał Paweł Wierzbic. Piłkarze z Chełmka do końca szukali w Gromcu choćby jednego punktu, ale wynik 2:1 dla Nadwiślanina już nie uległ zmianie.

Mnóstwo goli zobaczyli kibice w Nowej Wsi. W spotkaniu miejscowej Niwy z Kalwarianką odnotowano rezultat remisowy 3:3. Remisem 2:2 zakończyły się także derby w Zatorze, gdzie Zatorzanka gościła osiecką Brzezinę. Z kolei beniaminek z Gorzowa pewnie wygrał na wyjeździe z outsiderem, czyli Sosnowianką 4:1.

Kolejna seria gier w piątej lidze rozegrana zostanie już 2 listopada. LKS Gorzów zagra z Arka Babice, lider z Chełmka będzie podejmował górali z Makowa Podhalańskiego, a Brzezina Osiek powalczy u siebie o punkty z postrachem faworytów - Nadwiślaninem Gromiec. W derbach oświęcimskiego powiatu Niwa Nowa Wieś zmierzy się z Zatorzanką.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76