PIŁKA NOŻNA. Liga z poślizgiem, czyli w marcu futbolu nie będzie

12 marca 2020 Autor: png
Małopolski Związek Piłki Nożnej wstrzymał wiosenną inaugurację wszystkich rozgrywek. Ligi mają ruszyć dopiero w kwietniu. Fot. (png)

Małopolski Związek Piłki Nożnej wstrzymał wiosenną inaugurację wszystkich rozgrywek. Ligi mają ruszyć dopiero w kwietniu. Fot. (png)

Tego się można było niestety spodziewać. Na ligową inaugurację rundy rewanżowej piłkarscy kibice będą musieli jeszcze trochę poczekać. W marcu futbolu po prostu nie będzie. Taką decyzję podjął zarząd Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Wszystko oczywiście za sprawą siejącego prawdziwe spustoszenie koronawirusa. W celu przeciwdziałaniu epidemii Małopolski Związek Piłki Nożnej odwołał przewidziane na marzec wszystkie mecze ligowe. Dotyczy to wszystkich bez wyjątku rozgrywek.

W marcu nie wybiegną zatem na boiska piłkarze czwartej i piątej ligi oraz oświęcimskiej klasy A i B. To samo tyczy wszystkich lig kobiecych, młodzieżowych i dziecięcych. Nie będą rozgrywane futbolowe turnieje, a mecze kontrolne mają być ograniczane do niezbędnego minimum. Piłkarscy kibice muszą uzbroić się w cierpliwość...

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy