PIŁKA NOŻNA. LKS Rajsko rozpoczyna przygotowania do futbolowej wiosny. Celem awans

15 stycznia 2018 Autor: png
Piłkarze z Rajska po raz kolejny będą szturmować bramy ligi okręgowej. Fot. (png)

Piłkarze z Rajska po raz kolejny będą szturmować bramy ligi okręgowej. Fot. (png)

KS Zakopane będzie pierwszym sparingpartnerem piłkarzy z Rajska. Podopieczni Grzegorza Bąka udadzą się w polskie Tatry początkiem przyszłego miesiąca. Mecz zaplanowano na 3 lutego. Trzeci po rundzie jesiennej zespół oświęcimskiej klasy A rozpocznie przygotowania do rewanżów w tym tygodniu. Celem jest oczywiście awans do ligi okręgowej.

- Teraz skupiamy się na dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym - podkreśla Grzegorz Bąk, trener pierwszej drużyny LKS Rajsko. - Zimowe przygotowania są szczególnie ważne. Mamy w planie siedem, osiem sparingów. Dwa ostatnie będziemy chcieli rozegrać już na trawiastej nawierzchni. Wcześniej planujemy mecze na sztucznej trawie - mówi Grzegorz Bąk.

6 lutego na sztucznej nawierzchni w Chełmku rajszczanie zmierzą się z Halniakiem Maków Podhalański. Później zagrają z Przemszą Okradzionów w Dąbrowie Górniczej (10 lutego), Niwą Nowa Wieś w Chełmku (17 lutego), rezerwami Zagłębia w Sosnowcu (24 lutego) i LKS-em Jawiszowice w Chełmku (3 marca). Dwa ostatnie sparingi już na normalnej płycie. 10 marca z Hecznarowicami, a tydzień później z drugim zespołem Soły Oświęcim.

Na półmetku rozgrywek LKS Rajsko zajmuje trzecie miejsce w tabeli oświęcimskiej klasy A. Takim samym dorobkiem (30 pkt) może się pochwalić wicelider z Brzeszcz, zaś Team Sport Hejnał Kęty wyprzedza ten duet o cztery "oczka". Jesienią podopieczni Grzegorza Bąka przegrali z głównymi kontrkandydatami do awansu na swoim terenie. Teraz czekają ich wyjazdy do Brzeszcz i Kęt.

Póki co, w Rajsku panuje głucha cisza jeśli chodzi o spawy kadrowe. - Nikt mi nie zgłaszał chęci opuszczenia zespołu i zmiany klubu. Wiele powinno się wyklarować do końca stycznia. Nie ukrywam, że są zawodnicy, którymi się interesujemy, ale to tylko teoretyczne przymiarki - powiedział Grzegorz Bąk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 16.01.2018 22:00
zmiencie trenera na fachowca zeby wrescie ten zespol awansowal macie na miejscu fachowca
, 16.01.2018 21:58
Brzeszcze, 15.01.2018 11:33
Rajsko wieczna A klasa
Brzeszcze, 15.01.2018 11:33
Rajsko wieczna A klasa