PIŁKA NOŻNA. Los skojarzył pary w pucharowych rozgrywkach

19 lipca 2018 Autor: png
Sezon 2018/19 zainaugurują tradycyjnie rozgrywki Pucharu Polski. Fot. (png)

Sezon 2018/19 zainaugurują tradycyjnie rozgrywki Pucharu Polski. Fot. (png)

W siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu rozlosowano pary dwóch pierwszych rund Pucharu Polski. Właśnie te rozgrywki otworzą sezon 2018-19 w naszym regionie. Trofeum na szczeblu podokręgu bronią solarze, którzy przystąpią do zawodów od drugiej rundy. Ich rywalem będzie LKS Gorzów lub Zgoda Malec.

W Pucharze Polski wystartują dwie amatorskie drużyny. Mowa o K3 i FC Rekonstrukcji. Ta druga ekipa to debiutant w PP. Z udziału w rozgrywkach zrezygnowały ekipy Pulsu Broszkowice, brzeszczańskiego Górnika, Pogórza Gierałtowice, Orła Witkowice, LKS-u Palczowice, Skawy Podolsze, grojeckiej Solavii oraz Zaborzanki. Klub z Zaborza po rocznej przerwie reaktywował zespół seniorów.

Pierwsza runda:
Korona Harmęże - Sygnał Włosienica
LKS Gorzów - Zgoda Malec
FC Rekonstrukcja - LKS Bulowice
Iskra Brzezinka - Strumień Polanka Wielka
LKS Poręba Wielka - Soła Łęki
LKS Głębowice - LKS Bobrek
LKS Piotrowice - Team Sport Hejnał Kęty
K3 - LKS Przeciszovia Przeciszów

Druga runda:
Korona Harmęże/Sygnał Włosienica - KS Chełmek
LKS Gorzów/Zgoda Malec - Soła Oświęcim
FC Rekonstrukcja/LKS Bulowice - Brzezina Osiek
Iskra Brzezinka/Strumień Polanka Wielka - Niwa Nowa Wieś
LKS Poręba Wielka/Soła Łęki - LKS Rajsko
LKS Głębowice/LKS Bobrek - Unia Oświęcim
LKS Piotrowice/Team Sport Hejnał Kęty - LKS Jawiszowice
K3/LKS Przeciszovia Przeciszów - Zatorzanka Zator

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy