PIŁKA NOŻNA. „Meblarze” z wizytą w Gorzowie na inaugurację

21 lipca 2019 Autor: png
10 sierpnia ruszy nowy sezon w rozgrywkach okręgówki. Oświęcimski powiat będzie reprezentowany przez pięć zespołów. Fot. (png)

10 sierpnia ruszy nowy sezon w rozgrywkach okręgówki. Oświęcimski powiat będzie reprezentowany przez pięć zespołów. Fot. (png)

10 i 11 sierpnia rozegrana zostanie pierwsza kolejka rundy jesiennej w rozgrywkach okręgówki sezonu 2019/20. Z kolei ostatnie jesienne mecze zaplanowano na 9 i 10 listopada. Do walki przystąpi szesnaście drużyn. Pięć z nich będzie reprezentowało Podokręg Piłki Nożnej w Oświęcimiu.

Mowa o Niwie Nowa Wieś, Brzezinie Osiek, Chełmku, Zatorzance Zator i beniaminku z Gorzowa. Ten ostatni zespół zastąpi Rajsko, które w minionym sezonie wywalczyło historyczny awans do czwartej ligi. Na inaugurację gorzowianie będą na własnym stadionie podejmowali Kalwariankę z Kalwarii Zebrzydowskiej.

W pierwszej kolejce bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek w Chełmku, gdzie zawita Victoria 1918 Jaworzno. Niemniej interesująco powinno być w Nowej Wsi. Miejscowa Niwa zmierzy się z góralami z Makowa Podhalańskiego. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem pierwszych trzech kolejek rundy jesiennej w okręgówce.


Pierwsza kolejka – 10-11 sierpnia:
KS CHEŁMEK - Victoria 1918 Jaworzno
NIWA NOWA WIES - Halniak Maków Podhalański
BRZEZINA OSIEK - LKS Żarki
LKS GORZÓW - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
ZATORZANKA ZATOR - Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka - Arka Babice
Tempo Białka - Sosnowianka Stanisław Dolny
MKS Libiąż - Garbarz Zembrzyce

Druga kolejka – 15 sierpnia:
LKS GORZÓW - MKS Libiąż
LKS Żarki - NIWA NOWA WIEŚ
Victoria 1918 Jaworzno - BRZEZINA OSIEK
Sosnowianka Stanisław Dolny - KS CHEŁMEK
Halniak Maków Podhalański - ZATORZANKA ZATOR
Arka Babice - Tempo Białka
Garbarz Zembrzyce - Babia Góra Sucha Beskidzka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Nadwiślanin Gromiec


Trzecia kolejka – 17-18 sierpnia:
ZATORZANKA ZATOR - LKS Żarki
NIWA NOWA WIEŚ - Victoria 1918 Jaworzno
KS CHEŁMEK - Arka Babice
BRZEZINA OSIEK - Sosnowianka Stanisław Dolny
Babia Góra Sucha Beskidzka - LKS GORZÓW
MKS Libiąż - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Nadwiślanin Gromiec - Halniak Maków Podhalański
Tempo Białka - Garbarz Zembrzyce

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74