PIŁKA NOŻNA. Milówka pierwszym rywalem Rajska

20 stycznia 2020 Autor: png
Rajsko przystąpi do rundy wiosennej z trzynastej pozycji zajmowanej na półmetku rozgrywek. Fot. (png)

Rajsko przystąpi do rundy wiosennej z trzynastej pozycji zajmowanej na półmetku rozgrywek. Fot. (png)

LKS Podhalanka Milówka będzie pierwszym sparingpartnerem czwartoligowego beniaminka z Rajska. To spotkanie zaplanowano na 1 lutego. W sumie podopieczni Grzegorza Bąka rozegrają osiem gier kontrolnych.

Tydzień po meczu z Milówką rywalem Rajska będzie klasę niżej notowany Nadwiślanin Gromiec. Ten sparing zaplanowano na 7 lutego w Chełmku na sztucznej nawierzchni. Później formę rajszczan sprawdzi na wyjeździe Sparta Kazimierza Wielka (15 lutego).

Kolejnymi przeciwnikami beniaminka czwartej ligi będzie LKS Grodziec (18-19 lutego w Chełmku lub Jaworznie), Sarmacja Będzin (22 lutego na wyjeździe), KS Chełmek (29 lutego w Chełmku), Team Sport Hejnał Kęty (4 marca w Kętach).

Próbą generalną przed pierwszym meczem o wiosenne punkty będzie mecz z Brzeziną Osiek (7-8 marca). Ma on zostać rozegrany w Rajsku. Przypomnijmy, iż ekipa Grzegorz Bąka będzie gospodarzem wiosennej inauguracji ze Słomniczanką Słomniki (14-15 marca). Jesienią rajszczanie ulegli Słomniczance na wyjeździe 4:1.

Piłkarze z Rajska rozpoczęli już przygotowania do rundy rewanżowej. Trenują w sali gimnastycznej i na orliku w Brzezince. Sprawdzani są dwaj nowi gracze, którzy walczą o angaż w zespole. Trzon pozostanie bez zmian, a drużyna pod względem kadrowym będzie bardzo przypominała tą z jesieni.

Po pierwszej rundzie beniaminek zajmuje trzynaste miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. To efekt pięciu zwycięstw, dwóch remisów i dziesięciu porażek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy