PIŁKA NOŻNA. Mistrzostwo dla DS Bruk

13 listopada 2017 Autor: png
Zakończył się sezon letni amatorskich rozgrywek piłkarskich w Oświęcimiu. Fot. nadesłane

Zakończył się sezon letni amatorskich rozgrywek piłkarskich w Oświęcimiu. Fot. nadesłane

DS Bruk wygrał letnie rozgrywki oświęcimskiej ligi "Siódemek". Wicemistrzostwo przypadło ekipie FC Rekonstrukcja, która lepszym bilansem bramkowym wyprzedziła Jt Cleaning i USB. Zawody zorganizowało Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA" przy współudziale Miasta Oświęcim.

W rozgrywkach rywalizowało dwanaście zespołów, które grały systemem każdy z każdym mecz i rewanż. W sumie rozegrano XXII serie gier na orlikach przy popularnym "Konarze" i Szkole Podstawowej nr 5.

DS Bruk zapewnił sobie mistrzostwo już na trzy kolejki przed końcem letnio-jesiennego sezonu. Nie było to niespodzianką, wszak ten właśnie zespół bronił tytułu. Losy korony definitywnie rozstrzygnął pojedynek DS Bruk z Rekonstrukcją, wygrany przez tych pierwszych 4:3. Królem strzelców ligi "Siódemek" został Kamil Wróbel z Sharków, który zdobył 47 goli.

Piłkarscy amatorzy w Oświęcimiu nie mają czasu na nudę. Wystartował już bowiem sezon halowy. Do rozgrywek zgłosiło się dwanaście zespołów (Kamikaze, JT Cleaning, DS Bruk, Zaborze Zdrój, FC Rekonstrukcja, USB, Sharks, Nowa Drużyna, Antidotum, Team Błonie, Porowski Consulting, Wilcza Horda Team)

Końcowa klasyfikacja sezonu na otwartych boiskach: 1. DS-Bruk (53 pkt), 2. FC Rekonstrukcja (44 pkt), 3. Jt Cleaning (44 pkt), 4. USB (44 pkt), 5. Wilcza Horda Team (40 pkt), 6. Sharks (37 pkt), 7. Porowski Consulting (32 pkt), 8. Antidotum (29 pkt), 9. Team Błonie (21 pkt), 10. Kamikaze (15 pkt), 11. Zaborze Zdrój (14 pkt), 12. Skrzydlate Dziki (12 pkt).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy