PIŁKA NOŻNA. Młodzicy Unii na podium halowych mistrzostw Małopolski

01 marca 2018 Autor: png
Młodzicy Unii zajęli trzecie miejsce w finałach Małopolski. Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Młodzicy Unii zajęli trzecie miejsce w finałach Małopolski. Fot. mkp-uniaoswiecim.futbolowo.pl

Duże brawa dla młodzików oświęcimskiej Unii! Biało-niebiescy zajęli trzecie miejsce w halowych finałach naszego województwa. W zawodach rozegranych w Libiążu startowały cztery najlepsze ekipy, które zostały wyłonione drogą eliminacji regionalnych i powiatowych.

Do finałów awans wywalczyły zespoły Unii Oświęcim (zachodnia Małopolska), Okocimskiego Brzesko (Tarnów), Sandecji Nowy Sącz (Nowy Sącz) i nowohuckiego Krakusa (Kraków). Na boisku ze sztuczną trawą przykrytym balonem przy Szkole Podstawowej nr 4 w Libiążu, biało-niebiescy w pierwszym spotkaniu prowadzili z Krakusem już 3:0, by ostatecznie tylko zremisować 3:3. Gole dla Unii w tym meczu strzelali: Górkiewicz, Fryc i Lachendro.

Później oświęcimianie pokonali Okocimskiego Brzesko 1:0, po golu Pawła Zinkowa. Na koniec finałów podopieczni trenera Michała Barciaka ulegli niestety nowosądeckiej Sandecji 0:2 i zamiast mistrzostwa, zajęli ostatecznie trzecie miejsce i co i tak jest wielkim sukcesem. Pierwsze miejsce przypadło Okocimskiemu Brzesko, a drugie Sandecji Nowy Sącz.

Rozdano także nagrody indywidualne. Najlepszym piłkarzem w zespole Unii Oświęcim zgodnie wybrano Jakuba Lachendro. Wyróżniono także Kacpra Rojkowicza (Okocimski), Dawida Filipowicza (Sandecja) i Michała Gocala (Krakus).

Młodzicy Unii wystąpili w składzie: Marszałek, Stachura, Gąsiorek, Pawłowicz, Górkiewicz, Gagracz, Dziedzic, Makuch, Chowaniec, Lachendro, Zinkow. Trener: Michał Barciak.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy