PIŁKA NOŻNA. Mocno przyspiesza trzecioligowa karuzela

11 kwietnia 2018 Autor: png
Jesienią solarze pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale wiosenny skład oświęcimian jest diametralnie inny. Fot. (png)

Jesienią solarze pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ale wiosenny skład oświęcimian jest diametralnie inny. Fot. (png)

Prawdziwy maraton czeka w najbliższych dniach piłkarzy oświęcimskiej Soły. Podopieczni Tomasza Świderskiego rozegrają aż pięć ligowych spotkań w ciągu trzech tygodni. Wszystko za sprawą dwóch środowych terminów.

W ostatnim spotkaniu z Avią Świdnik nie udało się niestety wywalczyć choćby punktu. Oświęcimianie tanio skóry jednak nie sprzedali. Avia pokonała Sołę na stadionie im. Braci Kisielińskich 3:0. Mecz bardzo pechowo rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już po 10 minutach stracili gola po samobójczym trafieniu Arkadiusza Chlebowskiego.

Oświęcimianie ambitnie szukali wyrównującego trafienia, ale w przeciwieństwie do poprzedniego pojedynku z Orlętami w Radzyniu Podlaskim, niestety się nie udało. Wszystko rozstrzygnęło się w końcowych fragmentach. Bramki zdobyte przez Dominika Malugę i Sebastiana Orzędowskiego przypieczętowały zwycięstwo świdniczan.

Najbliższym rywalem drużyny z Plant będzie KSZO 1929, czyli zespół mający na swoim koncie występy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Spotkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrane zostanie w najbliższą sobotę, a jego początek wyznaczono na godz. 17. Jesienią solarze grając w zupełnie innym składzie zwyciężyli 3:1.

Cztery dni później (środa, 18 kwietnia) Sołę czeka zaległy mecz na swoim obiekcie z Wisłą Sandomierz. W kolejną sobotę (21 kwietnia) oświęcimianie będą podejmowali nowotarskie Podhale, by już po czterech dniach (25 kwietnia) zmierzyć się na wyjeździe z Podlesiem Biała Podlaska. Później solarze zagrają z rzeszowską Resovią u siebie (28 kwietnia).

Zestaw par XXIII kolejki w trzeciej lidze:
Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice (14 kwietnia, godz. 13)
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz (14 kwietnia, godz. 15)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm (14 kwietnia, godz. 15)
Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce (14 kwietnia, godz. 15)
Resovia Rzeszów - JKS 1909 Jarosław (14 kwietnia, godz. 16)
Podhale Nowy Targ - MKS Trzebinia (14 kwietnia, godz. 16)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - SOŁA OŚWIĘCIM (14 kwietnia, godz. 17)
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów (14 kwietnia, godz. 17)
Motor Lublin - Unia Tarnów (14 kwietnia, godz. 17.30)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy