PIŁKA NOŻNA. Na początek z beniaminkami

03 lipca 2018 Autor: png
Solarze zainaugurują nowy sezon wyjazdowym spotkaniem z Sokołem Sieniawa. Fot. (png)

Solarze zainaugurują nowy sezon wyjazdowym spotkaniem z Sokołem Sieniawa. Fot. (png)

Sokół Sieniawa będzie pierwszym rywalem solarzy w rozgrywkach trzeciej ligi (grupa IV) sezonu 2018/19. Inauguracyjną serię gier zaplanowano na 11 i 12 sierpnia. W poprzednim sezonie oświęcimianie rozpoczynali rundę jesienną od meczu z Wisłą w Sandomierzu i wygrali 1:0. Oby teraz było podobnie...

Sokół Sieniawa jest trzecioligowym beniaminkiem. W ostatnich rozgrywkach zajął pierwsze miejsce w czwartej lidze podkarpackiej. Miał pięć punktów więcej od drugiej w tabeli Polonii Przemyśl i sześć przewagi nad Izolatorem Boguchwała. Już po wywalczeniu awansu z funkcji trenera Sokoła zrezygnował Marcin Wołowiec. Wciąż nie jest jeszcze znane nazwisko nowego szkoleniowca.

15 sierpnia rozegrana zostanie druga kolejka trzeciej ligi. Formę Soły sprawdzi inny beniaminek - Stal Kraśnik. To spotkanie odbędzie się na stadionie im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu. "Stalówka" wygrała czwartą ligę lubelską z ogromną, bo aż 20-punktową przewagą nad Hetmanem Zamość. Odniosła 26 zwycięstw i tylko dwa mecze przegrała (zero remisów).

Później Soła pojedzie do jednego z głównych faworytów, czyli na stadion Motoru Lublin. W poprzednim sezonie solarze sensacyjnie rozbili lublinian na swoim obiekcie aż 6:0. Z kolei wiosną w Lublinie "nowa Soła" przegrała z Motorem 3:0. Ta ekipa w rozgrywkach 2017/18 zajęła tylko drugie miejsce za Resovią, co uznano za porażkę. Teraz ma ponownie walczyć o awans.

Pierwsza kolejka trzeciej ligi (11-12 sierpnia):
Sokół Sieniawa - SOŁA OŚWIĘCIM
Wisła Puławy - Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków - Spartakus Daleszyce
Stal Kraśnik - Avia Świdnik
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ

Druga kolejka (15 sierpnia):
SOŁA OŚWIĘCIM - Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Motor Lublin
Spartakus Daleszyce - Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - Czarni Połaniec

Trzecia kolejka (18-19 sierpnia):
Motor Lublin - SOŁA OŚWIĘCIM
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik - Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 04.07.2018 11:25
Daliście rady przez 100 lat, dacie i teraz.
mark90, 04.07.2018 09:16
Solarze trzymajcie się.