PIŁKA NOŻNA. Niedziela na boiskach. Niwa "na piątkę" w Zatorze

19 sierpnia 2018 Autor: png
Komplet punktów zdobyli piłkarze Niwy Nowa Wieś w pierwszych trzech kolejkach nowego sezonu w okręgówce. Fot. (png)

Komplet punktów zdobyli piłkarze Niwy Nowa Wieś w pierwszych trzech kolejkach nowego sezonu w okręgówce. Fot. (png)

Dziś dokończono trzecią kolejkę na boiskach trzeciej, czwartej i piątej ligi. Rozegrano też niedzielne mecze o punkty w oświęcimskiej klasie A. W okręgówce najciekawiej było w Zatorze. Tam w powiatowych derbach spotkały się niepokonane ekipy. Zatorzanka przegrała z Niwą Nowa Wieś 2:5.

Było to już trzecie zwycięstwo Niwy w tym sezonie. Wcześniej nowowsianie ograli Arkę Babice i Kalwariankę. Oprócz zespołu z Nowej Wsi komplet punktów w trzech pierwszych kolejkach zdobyły tylko zespoły Tempa Białka i beniaminka z Rajska. Tymczasem pierwszym liderem w oświęcimskiej klasie A została Przeciszovia.

Niedzielne wyniki w III lidze:
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice 2:0
Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz 2:1
Hutnik Kraków - Wisła Puławy 0:1
Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 3:1
Stal Kraśnik - Spartakus Daleszyce 5:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 0:1
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 5:0

Niedzielne wyniki w IV lidze:
Kaszowianka Kaszów - Orzeł Piaski Wielkie 3:0
Pcimianka Pcim - Orzeł Ryczów 2:1
Słomniczanka Słomniki - KS Olkusz 2:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Clepardia Kraków 2:1

Niedzielne wyniki w V lidze:
ZATORZANKA ZATOR - NIWA NOWA WIEŚ 2:5
LKS Żarki - Nadwiślanin Gromiec 1:2

Niedzielne wyniki w klasie A:
Solavia Grojec - Soła Łęki 1:1
Orzeł Witkowice - LKS Bulowice 4:3

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy