PIŁKA NOŻNA. Niwa i Jawiszowice otwierają tabelę okręgówki!

29 sierpnia 2017 Autor: png
Po trzech kolejkach okręgówki pierwsze miejsce zajmuje Niwa Nowa Wieś. Fot. (png)

Po trzech kolejkach okręgówki pierwsze miejsce zajmuje Niwa Nowa Wieś. Fot. (png)

Kapitalny start w sezonie 2017/18 zaliczyły ekipy reprezentujące oświęcimski podokręg piłkarski w rozgrywkach okręgówki. Komplet punktów w pierwszych trzech kolejkach zdobyły zespoły z Nowej Wsi i Jawiszowic. Na przeciwległym biegunie znajduje się beniaminek z Zatora, który ciągle czeka na pierwsze punkty.

Niwa Nowa Wieś rozpoczęła sezon od wygranej ...walkowerem. Na mecz nie dotarła bowiem drużyna libiąskiego Górnika. W drugiej serii przyszło wyjazdowe zwycięstwo nad Garbarzem w Zembrzycach 1:0, a w ostatniej kolejce podopieczni Kamila Żmudy rozstrzelali na własnym obiekcie zespół z Paszkówki 6:1.

Z kolei jawiszowianie na inaugurację wygrali na wyjeździe z Tempem Białka 4:3, by później pokonać w Żarkach miejscowy LKS aż 4:0. Dopiero w trzeciej kolejce drużyna z Jawiszowic rozegrała mecz na swoim stadionie. Rywalem była Kalwarianka.

W tym spotkaniu klasą błysnął Arkadiusz Bartula, który skompletował hat-tricka. Ten doświadczony zawodnik poprowadził Jawiszowice do zwycięstwa, choć po pierwszej odsłonie to "meblarze" prowadzili 2:3. Ostatecznie podopieczni Jarosława Płonki zwyciężyli 5:3. Radość z wygranej zmąciła kontuzja Michała Juszczyka, który pojawił się na boisku po przerwie i już po niespełna 10 minutach gry opuścił plac gry.

Kolejna seria gier w okręgówce już w najbliższą środę. Jawiszowice zagrają na wyjeździe z Halniakiem Maków Podhalański, a Niwa Nowa Wieś wybiera się na pojedynek derbowy w Osieku. Biało-zieloni z Chełmka zmierzą się w Jaworznie z Victorią. Z kolei Zatorzanka będzie szukała pierwszych punktów w meczu z Narożem Juszczyn.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy