PIŁKA NOŻNA. Nowa miotła w Chełmku

25 maja 2016 Autor: PNG

Kompromitująca wpadka Chełmka na własnym stadionie z Dębem Paszkówka ma swoje konsekwencje. Do dymisji podał się dotychczasowy trener biało-zielonych Łukasz Jagoda. Zastąpi go doskonale znany w regionie szkoleniowiec...

W ekipie Chełmka nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Fot. (png)

W ekipie Chełmka nastąpiła zmiana na stanowisku trenera. Fot. (png)

Misję odbudowy drużyny działacze powierzyli Krzysztofowi Barcikowi, który pracował wcześniej m.in. z piłkarzami Unii Oświęcim, czy Przeciszovii. Cel stawiany przed Krzysztofem Barcikiem jest jasno sprecyzowany. Drużyna ma obronić się przed degradacją do klasy A.

Tymczasem nad Chełmkiem zawisły czarne chmury, a wszystko przez cztery ostatnie porażki z rzędu. Przypomnijmy, iż zespół prowadzony przez Łukasza Jagodę przegrał kolejno z Unią Oświęcim 0:1 u siebie, z Niwą w Nowej Wsi 0:5, z Brzeziną Osiek na swoim terenie 1:3 i wreszcie bolesna klęska w Chełmku z Dębem Paszkówka aż 2:6.

W efekcie biało-zieloni spadli na jedenaste miejsce w tabeli ligi okręgowej. W 25 meczach uzbierali 31 punktów. Wygrali dziewięć spotkań, cztery zremisowali, a w dwunastu musieli uznać wyższość rywali. Teraz czeka ich walka o utrzymanie, ale taki sam cel przyświeca goniącym Chełmek zespołom, czyli przede wszystkim Sokołowi Przytkowice i Sole Łęki.

Krzysztof Barcik w roli trenera Chełmka zadebiutuje w arcyważnym meczu dla układu dolnych rejonów tabeli. Biało-zieloni wybierają się bowiem do Przytkowic na starcie z Sokołem. Później zmierzą się jeszcze na swoim stadionie z Jałowcem Stryszawa i Skawą Wadowice. Pojadą z kolei do Łęk i Zagórza.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy