PIŁKA NOŻNA. Nowe otwarcie, czyli zmiany na stanowiskach trenerów

16 grudnia 2020 Autor: png
W zespole z Broszkowic (czerwono-białe stroje) doszło do zmiany na stanowisku trenera. Na wiosnę Puls poprowadzi Jakub Jończyk. Fot. Szymon Chabior

W zespole z Broszkowic (czerwono-białe stroje) doszło do zmiany na stanowisku trenera. Na wiosnę Puls poprowadzi Jakub Jończyk. Fot. Szymon Chabior

Daniel Zaborowski został nowym trenerem włosienickiego Sygnału. Ma do wykonania jasno sprecyzowane zadanie. Wiosennym celem będzie utrzymanie zespołu na poziome klasy A.

Przypomnijmy, iż na półmetku rozgrywek Sygnał Włosienica zamyka tabelę z dorobkiem siedmiu punktów. To jest o dwa mniej od przedostatniego beniaminka z Zaborza. Jesienią włosieniczanie odnieśli dwa zwycięstwa.

Na własnym stadionie pokonali Bulowice 3:0 i Puls Broszkowice w hokejowych rozmiarach 7:4. Zremisowali we Włosienicy z Orłem Witkowice 1:1, a w pozostałych meczach lepsi byli rywale.

Nowy trener Sygnału Daniel Zaborowski zastąpi Damiana Pałamarczuka, który zdecydował się na pracę z zespołem Poręby Wielkiej. 35-letni Daniel Zaborowski ma za sobą występy w Zatorzance Zator, Piotrowicach, Orle Wieprz i Burzy Roczyny. W roli trenera pracował w Orle Radocza, Przełęczy Kossowa i Czarnych Koziniec.

Okres gier sparingowych włosieniczanie rozpoczną od meczu z Halniakiem Targanice (6-7 lutego). Później formę Sygnału sprawdzą kolejno Huragan Inwałd (13-14 lutego), Astra Spytkowice (20-21 lutego), LKS Głębowice (27-28 lutego), Leskowiec Rzyki (6-7 marca) oraz Olimpia Chocznia lub Wisła Jankowice (13-14 marca).

Nowego szkoleniowca mają także w Broszkowicach. Z prowadzenia Pulsu Broszkowice zrezygnował Seweryn Krompiec. Zastąpi go zawodnik ekipy beniaminka, 44-letni Jakub Jończyk. Dla wychowanka Unii będzie to debiut w roli trenera.

Pierwszym sparingpartnerem broszkowiczan będzie Olimpia Chocznia. To spotkanie zaplanowano na 13 lutego. Tydzień później podopieczni Jakuba Jończyka zmierzą się z Wisłą Łączany. Przed ligową inauguracją odbędą się jeszcze sparingi z Iskrą Brzezinka (27 lutego), Orłem Radocza (6 marca) i LKS-em Palczowice (13 marca).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy