PIŁKA NOŻNA. Nowy trener, czyli piąte podejście kęczan

27 czerwca 2019 Autor: png
Kęczanie w nowym sezonie ponownie będą szturmowali bramy ligi okręgowej. Do upragnionego celu ma ich poprowadzić nowy trener - Łukasz Jagoda. Fot. Szymon Chabior

Kęczanie w nowym sezonie ponownie będą szturmowali bramy ligi okręgowej. Do upragnionego celu ma ich poprowadzić nowy trener - Łukasz Jagoda. Fot. Szymon Chabior

Wszyscy doskonale wiedzą o czym marzą piłkarscy kibice w Kętach. Mający bogatą historię i piękne sukcesy na koncie miejscowy Hejnał już od czterech sezonów próbuje powrócić do ligi okręgowej.

W ostatnich czterech latach kęczanie zawsze liczyli się w walce o awans i zajmowali czołowe miejsca. Upragnionej, piątoligowej promocji nie udało się jednak wywalczyć...

W Kętach wierzą, że do pięciu razy sztuka. W nowych rozgrywkach 2019/20 dla ekipy Hejnału będzie się liczyło wyłącznie mistrzostwo i długo wyczekiwany awans. Ma w tym pomóc nowy trener drużyny seniorów. Klub poinformował, że na tym stanowisku nastąpiła zmiana. Łukasza Szczepaniaka zastąpi Łukasz Jagoda.

Nowy szkoleniowiec kęczan pracował wcześniej w Nadwiślaninie Okleśna, Alwerni, Bobrku, Tempie Płaza, Chełmku, Szczakowiance Jaworzno, Sosnowiance Stanisław Dolny, Lędzinach, a ostatnio w Świcie Krzeszowice.

Z Łukaszem Jagodą w roli pierwszego trenera, kęczanie podejmą piątą kolejną próbę awansu do V ligi. W sezonie 2015/16 nie do zatrzymania w klasie A była drużyna z Jawiszowic, która zachowała miano niepokonanej. Hejnał zajął ostatecznie czwarte miejsce za Jawiszowicami, Gorzowem i Rajskiem. Rok później z awansu cieszyli się w Zatorze. Kęczanie zameldowali się na trzeciej pozycji, ustępując jeszcze zespołowi z Rajska.

W rozgrywkach oświęcimskiej klasy A sezonu 2017/18 Team Sport Hejnał zdobył wicemistrzostwo, minimalnie przegrywając walkę o awans na samym finiszu z Rajskiem. W ostatnim sezonie próba awansu do okręgówki znowu się nie powiodła. Lepszy okazał się LKS Gorzów, zaś kęczanie ponownie musieli się zadowolić tylko i aż drugą pozycją. Tak więc, do pięciu razy sztuka!

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kosi, 06.07.2019 11:35
z Jogim na ławce bedzie ciezko o awans
kosi, 05.07.2019 19:14
z Jogim na ławce trenerskiej bedzie cieżko bić sie o awans.
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 27.06.2019 16:11
Coś w Kętach się dzieje. Z całą pewnością Hejnał odegra kluczową rolę w nadchodzących rozgrywkach A-klasy. Władze Kęt zapowiadają nowy budynek klubowy i nową trybunę na 100-lecie klubu. Mówi się głośno o planach zakotwiczenia TS-u w wyższej lidze na dłużej. Czyżby z A-klasy ubył nam jeszcze jeden klub? :)
Na dniach PPN Oświęcim powinien określić stany liczebne KO, A-klasy i B-klasy. Może będą niespodzianki.

Przeglądając beskidzkąpilkę pod kątem występów ekip z naszego PPN znalazłem takie info:
LKS Czaniec – Brzezina Osiek 10.07. godz. i miejsce do ustalenia
LKS Czaniec – LKS Jawiszowice 03.08. godz. i miejsce do ustalenia
LKS Błyskawica Drogomyśl – LKS Jawiszowice 27.07. godz. do ustalenia, miejsce Jawiszowice
Kibic , 27.06.2019 12:11
W tym roku awans do okregowki zrobi gó
ik brzeszcze . Szykują się mocne wzmocnienia. Kęty będą za plecami Brzeszcz.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74