PIŁKA NOŻNA. Od Górnika do Sygnału

19 listopada 2020 Autor: png
Puls Broszkowice będzie w rundzie rewanżowej występował pod wodzą nowego trenera. Został nim Jakub Jończyk (na drugim planie z lewej), kóry ma pomagać drużynie także na boisku. Fot. Szymon Chabior

Puls Broszkowice będzie w rundzie rewanżowej występował pod wodzą nowego trenera. Został nim Jakub Jończyk (na drugim planie z lewej), kóry ma pomagać drużynie także na boisku. Fot. Szymon Chabior

Dobiegła końca runda jesienna seniorskich rozgrywkach klasy A. Mistrzem półmetka został brzeszczański Górnik, a na przeciwległym biegunie znajduje się Sygnał Włosienica. W klasie B do rozegrania pozostało jeszcze spotkanie Skawy Podolsze z LKS Palczowice (22 listopada, godz. 13)

Górnik wygrał jedenaście razy, raz dzielił się punktami i doznał tylko jednej porażki ze Strumieniem w Polance Wielkiej. Brzeszczanie mają dwa punkty przewagi nad Przeciszovią i Stumieniem. Wszystko wskazuje więc na to, że ten właśnie tercet rozstrzygnie między sobą losy mistrzostwa i piątoligowego awansu.

Tabelę klasy A po pierwszej rundzie zamykają włosieniczanie. Ostatni jesienny mecz z udziałem Sygnału był zarazem ostatnim w którym zespół z Włosienicy poprowadził trener Damian Pałamarczuk.

Jego największym sukcesem był awans z seniorami do oświęcimskiej klasy A. Z powodzeniem pracował również z juniorami Sygnału. Z tym zespołem wywalczył awans do pierwszej ligi. Jesienny dorobek Sygnału to siedem punktów w trzynastu meczach (dwa zwycięstwa, jeden remis i dziesięć porażek).

U udanej jesieni mogą mówić piłkarze beniaminka z Broszkowic. Puls w sumie uzbierał trzynaście punktów (cztery zwycięstwa, remis, osiem porażek). W tym klubie również doszło do zmiany na stanowisku trenera. Zrezygnował bowiem Seweryn Krompiec, a jego miejsce zajmie wychowanek Unii, występujący obecnie w Pulsie Broszkowice - Jakub Jończyk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy