PIŁKA NOŻNA. Oficjalne otwarcie sezonu

02 sierpnia 2020 Autor: png
We wtorek na stadionie w Kętach prawdziwy szlagier drugiej rundy Pucharu Polski. O godz. 18 rozpocznie się mecz Hejnału z oświęcimską Unią. Fot. Szymon Chabior

We wtorek na stadionie w Kętach prawdziwy szlagier drugiej rundy Pucharu Polski. O godz. 18 rozpocznie się mecz Hejnału z oświęcimską Unią. Fot. Szymon Chabior

Za nami pierwsze oficjalne mecze sezonu 2020/21 w naszym regionie. W sobotę rozegrano spotkania pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski. Dzień później wyłoniono trzech pozostałych uczestników drugiej rundy.

Tak więc nastąpiła oficjalna inauguracja nowego sezonu. Wypada sobie tylko życzyć, aby został on normalnie dograny do końca. Abyśmy uniknęli problemów, podobnych do tych z rozgrywek 2019/20.

W sobotnich meczach rekordowe zwycięstwo odnieśli piotrowiczanie, którzy rozbili na wyjeździe Skawę Podolsze aż 13:0. Bardzo wysoko (8:0) wygrał także LKS Bobrek z oldboyami LKS Przecieszyn. W aż trzech pojedynkach do rozstrzygnięcia potrzebna była seria "jedenastek".

Interesująco zapowiadał się mecz w Brzezince, gdzie miejscowa Iskra podejmowała beniaminka okręgówki z Kęt. Faworytem byli goście i nie zawiedli swoich wiernych kibiców. A już we wtorek czeka nas prawdziwy hit. Kęczanie w meczu przyjaźni zmierzą się z Unią. Stawką będzie awans do trzeciej rundy PP.

Broniący Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego Podokręgu Piłki Nożnej - Team Sport Hejnał zwyciężył pewnie Iskrę w Brzezince 6:0. Po dwa gole dla kęczan strzelili Przemysław Dudzic i Jakub Ogórek, a po jednym dorzucili Adrian Nycz oraz Krzysztof Jurczak.


Pierwsza runda Pucharu Polski w PPN Oświęcim:
Solavia Grojec - Sygnał Włosienica 1:2
Iskra Brzezinka - Team Sport Hejnał Kęty 0:6
Skawa Podolsze - LKS Piotrowice 0:13
Old Boys Przecieszyn - LKS Bobrek 0:8
Zgoda Malec - LKS Przeciszovia Przeciszów 2:2, 5:4 w karnych
Orzeł Witkowice - LKS Gorzów 1:1, 3:2 w karnych
Old Boys Jawiszowice - LKS Głębowice 2:2, 3:1 w karnych
LKS Bulowice - Górnik Brzeszcze 0:0, karne 4:3
Puls Broszkowice - Zatorzanka Zator 0:5
LKS Poręba Wielka - Pogórze Gierałtowice 1:7

Druga runda PP (4/5 sierpnia):
Team Sport Hejnał Kęty - Unia Oświęcim
LKS Piotrowice - Sygnał Włosienica
LKS Bobrek - KS Chełmek
Orzeł Witkowice - Niwa Nowa Wieś
Zgoda Malec - Brzezina Osiek
LKS Bulowice - LKS Jawiszowice
Pogórze Gierałtowice - LKS Rajsko
Old Boys Jawiszowice - Zatorzanka Zator

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Gorzow, 02.08.2020 14:19
Co to za falstart?