PIŁKA NOŻNA. Ostatnie testy biało-niebieskich przed inauguracją

08 marca 2018 Autor: png
Przygotowania Unii do rundy rewanżowej w czwartej lidze są już na ostatniej prostej. Fot. Szymon Chabior

Przygotowania Unii do rundy rewanżowej w czwartej lidze są już na ostatniej prostej. Fot. Szymon Chabior

Futbolowa wiosna zbliża się szybkimi krokami. Poszczególne zespoły rozgrywają ostatnie mecze kontrolne. Przed czwartoligową drużyną Unii jeszcze jeden sprawdzian. W dwóch ostatnich rywalami podopiecznych ekipy Jacka Dobrowolskiego był gromiecki Nadwiślanin i Limanovia.

Na sztucznym boisku w Chełmku przeciwnikiem oświęcimian był klasę niżej notowany Nadwiślanin Gromiec. Ten zespół po rundzie jesiennej zajmuje pozycję wicelidera okręgówki. Strata do prowadzących Jawiszowic jest jednak olbrzymia i wynosi aż trzynaście punktów. To efekt kapitalnej jesieni w wykonaniu jawiszowian, czyli rundy bez punktowych strat.

Nadwiślanin stanowił tło dla biało-niebieskich. Unia zwyciężyła wysoko, bo aż 7:1. Już do przerwy oświęcimianie gromili rywali 6:1. Dwukrotnie na listę strzelców w tym pojedynku wpisał się Lichota i Praciak. Piłkę do siatki posłał też Dudzic i Kaleta, a jeden gol padł po trafieniu samobójczym. Przy lepszej skuteczności unici mogli nawet "ustrzelić" dwucyfrówkę...

Później formę drużyny z ulicy Legionów sprawdzała Limanovia, która jest liderem wschodniej grupy małopolskiej czwartej ligi. Po pierwszej połowie przyjezdni prowadzili 1:0, ale po zmianie stron dwukrotnie "ukłuła" Unia. Dwa gole Limanovii w samej końcówce zadecydowały o ich ostatecznym zwycięstwie 3:2. Po stronie biało-niebieskich trafił Praciak, a drugi gol był efektem klasycznego "swojaka".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy