PIŁKA NOŻNA. Oświęcimianie bez Dudzica

26 czerwca 2018 Autor: png
Przemysław Dudzic (z lewej) opuszcza zespół Unii i przenosi się do Osieka. Fot. Szymon Chabior

Przemysław Dudzic (z lewej) opuszcza zespół Unii i przenosi się do Osieka. Fot. Szymon Chabior

Czwartoligową Unię opuszcza Przemysław Dudzic. Ten bramkostrzelny wychowanek Niwy Nowa Wieś zdecydował się na opuszczenie drużyny z ulicy Legionów. To poważna strata, jeśli chodzi o siłę rażenia biało-niebieskich.

Przemysław Dudzic grał dla Unii przez trzy ostatnie sezony i był ważnym ogniwem w zespole prowadzonym przez Jacka Dobrowolskiego. Popularny "Bolo" podjął decyzję o zmianie klubowych barw. W nowym sezonie będzie występował w osieckiej Brzezinie. Ten zespół w minionych rozgrywkach zajął szóste miejsce w okręgówce.

To nie jedyna strata personalna jeśli chodzi o oświęcimski zespół. Oprócz Dudzica, kibice Unii nie zobaczą także Szymona Grzywy, który postanowił zawiesić piłkarskie buty "na kołku". Teraz będzie się zajmował wyłącznie "trenerką".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mentor, 27.06.2018 18:32
Jawiszowice rok lub dwa i koniec kariery podobno juz kasa sie tam kończy na 4 lige oraz nie maja tam juniorów
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 26.06.2018 18:55
To faktycznie, akcja nie bardzo.
Kibic, 26.06.2018 15:14
Brzeszcze juz maja po awansie bo piłkarze co mówili ze nigdy nie pójdą do rajska to tam poszli sprzedawczyki nie dość ze brzeszcze zrobili awans rajsku to jeszcze tam poszli
Kibic, 26.06.2018 15:14
Brzeszcze juz maja po awansie bo piłkarze co mówili ze nigdy nie pójdą do rajska to tam poszli sprzedawczyki nie dość ze brzeszcze zrobili awans rajsku to jeszcze tam poszli
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 26.06.2018 14:53
Znaczące osłabienie Unii. Brzezina chyba na poważnie myśli o 4 lidze, już w tym sezonie pokazała charakter w Jawiszowicach. Nadchodzący sezon zapowiada się emocjonująco. Czy Unia będzie siłą w lidze? Na ile Soła da radę? Co ugrają Jawiszowice na terra incognita? Czy okręgówka na dłużej zagości w Rajsku? Czy Brzeszcze oprócz gromienia kandydatów do awansu zaczną radzić sobie ze średniakami i sami zostaną poważnym kandydatem? Ludzie, zacznijcie chodzić na mecze lokalnych zespołów, a nie tylko Lewandowski, czy inny... Peszko.
Kibic, 26.06.2018 14:07
Dzieki za bramki dla Unii i powodzenia!