PIŁKA NOŻNA. Oświęcimianie grają u siebie. Komplet sobotnio-niedzielnych rezultatów. Aktualizacja!

31 marca 2017 Autor: PNG

Zarówno trzecioligowi piłkarze Soły, jak i klasę niżej notowani unici swoje najbliższe mecze rozegrają na swoich obiektach. Jutro solarze będą podejmowali Podlasie Biała Podlaska, zaś biało-niebiescy zmierzą się z TS Węgrzce. Oby komplet, sześciu punktów został w Oświęcimiu...

Po raz pierwszy w tym roku Unia zagra o punkty przed własną publicznością. Fot. Szymon Chabior

Po raz pierwszy w tym roku Unia zagra o punkty przed własną publicznością. Fot. Szymon Chabior

W minioną środę Soła odrabiała inauguracyjne zaległości. Podopieczni Sebastiana Stemplewskiego przegrali z faworyzowanym Motorem Lublin 1:3. O wszystkim rozstrzygnęły dwa rzuty karne, zamienione w końcówce przez gości na gole. Oświęcimianie zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów.
Sobotni rywal - Podlasie Biała Podlaska jest z pewnością w zasięgu drużyny z Plant. Póki co, są sklasyfikowani na dwunastej pozycji. W ostatniej serii wygrali u siebie z Resovią 2:0. Jesienią solarze pokonali na wyjeździe Podlasie 2:1. Jeden gol padł po samobójczym trafieniu Rafała Kursy, a drugiego w 90 zdobył z rzutu karnego Dawid Dynarek. Autorem honorowej bramki dla gospodarzy był Paweł Zabielski.
Z kolei Unia po remisie w Pcimiu 2:2, zagra u siebie z TS Węgrzce. Dla biało-niebieskich będzie to debiut przed własnym kibicami. Gospodarze będą faworytem i powinni sobie poradzić. W pierwszej rundzie wygrali z tym zespołem 1:0, po golu Bogdana Swarzyńskiego w pierwszej połowie.      
Zestaw par XXII kolejki w trzeciej lidze:
SOŁA OŚWIĘCIM - Podlasie Biała Podlaska (sobota, godz. 11)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno (sobota, godz. 16)
JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce (sobota, godz. 16)
Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ (sobota, godz. 16)
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów (sobota, godz. 16)
Motor Lublin - Garbarnia Kraków (sobota, godz. 17)
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia (niedziela, godz. 12)
Cosmos Nowotaniec - Wierna Małogoszcz (niedziela, godz. 14)
Pauzuje: Avia Świdnik
Zestaw par XVIII kolejki w czwartej lidze:
Jutrzenka Giebułtów - Proszowianka Proszowice (sobota, godz. 11)
UNIA OŚWIĘCIM - TS Węgrzce (sobota, godz. 16)
Skawinka Skawina - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 16)
Michałowianka Michałowice - Wiślanka Grabie (sobota, godz. 16)
Dalin Myślenice - Sosnowianka Stanisław Dolny (sobota, godz. 16.30)
Beskid Andrychów - Iskra Klecza Dolna (sobota, godz. 17)
Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie (niedziela, godz. 14)
Hutnik Nowa Huta - Wiślanie Jaśkowice (niedziela, godz. 17)

W minioną środę Soła odrabiała inauguracyjne zaległości. Podopieczni Sebastiana Stemplewskiego przegrali z faworyzowanym Motorem Lublin 1:3. O wszystkim rozstrzygnęły dwa rzuty karne, zamienione w końcówce przez gości na gole. Oświęcimianie zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów.

Sobotni rywal - Podlasie Biała Podlaska jest z pewnością w zasięgu drużyny z Plant. Póki co, są sklasyfikowani na dwunastej pozycji. W ostatniej serii wygrali u siebie z Resovią 2:0. Jesienią solarze pokonali na wyjeździe Podlasie 2:1. Jeden gol padł po samobójczym trafieniu Rafała Kursy, a drugiego w 90 minucie zdobył z rzutu karnego Dawid Dynarek. Autorem honorowej bramki dla gospodarzy był Paweł Zabielski.

Z kolei Unia po remisie w Pcimiu 2:2, zagra u siebie z TS Węgrzce. Dla biało-niebieskich będzie to tegoroczny debiut przed własnym kibicami. Gospodarze będą faworytem i powinni sobie poradzić. W pierwszej rundzie wygrali z tym zespołem 1:0, po golu Bogdana Swarzyńskiego w pierwszej połowie.      

Wyniki XXII kolejki w trzeciej lidze:
SOŁA OŚWIĘCIM - Podlasie Biała Podlaska 0:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno 1:3
JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce 0:0
Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ 1:1
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 2:1
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 2:0
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia 2:1
Cosmos Nowotaniec - Wierna Małogoszcz 2:1
Pauzowała: Avia Świdnik

Wyniki XVIII kolejki w czwartej lidze:
UNIA OŚWIĘCIM - TS Węgrzce 1:1
Jutrzenka Giebułtów - Proszowianka Proszowice 2:0
Skawinka Skawina - Pcimianka Pcim 2:4
Michałowianka Michałowice - Wiślanka Grabie 0:1
Dalin Myślenice - Sosnowianka Stanisław Dolny 3:1
Beskid Andrychów - Iskra Klecza Dolna 1:1
Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 1:2
Hutnik Nowa Huta - Wiślanie Jaśkowice 1:0

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy