PIŁKA NOŻNA. Oświęcimianie zagrali dla... Chełmka

30 stycznia 2014 Autor: (SLR)

Do dużej niespodzianki doszło w finałach halowych mistrzostw oświęcimskiego podokręgu w grupie młodzików. Faworyt z Oświęcimia został wyeliminowany w półfinale przez... swój drugi zespół. Skorzystał na tym Chełmek, który po pozbyciu się głównego rywala sięgnął po mistrzowską koronę.

Młodzicy Unii muszą obejść się smakiem. Fot. www.mkpuniaoswiecim.futbolowo.pl

Młodzicy Unii muszą obejść się smakiem. Fot. www.mkpuniaoswiecim.futbolowo.pl

Powiatowe finały młodzików rozgrywano w osieckiej hali sportowej. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze ekipy z obu grup - Unia I Oświęcim, Zatorzanka Zator, Chełmek i Unia II Oświęcim. W pierwszym półfinale spotkały się dwie oświęcimskie drużyny. W meczu Unii I z Unią II zanotowano sensacyjny wynik na korzyść „dwójki” (2:1). Z kolei Chełmek nie miał najmniejszych problemów z Zatorzanką.

W wielkim finale biało-zieloni pokonali Unię II 2:0 i teraz będą reprezentowali oświęcimski powiat podczas finałów zachodniej Małopolski. W spotkaniu o trzecie miejsce pierwszy zespół biało-niebieskich pokonał Zatorzankę 3:1.

Wyniki fazy eliminacyjnej (grupa A):

Unia I Oświęcim - Iskra Brzezinka 7:1

Zatorzanka Zator - Górnik Brzeszcze 2:1

Unia I - Zatorzanka 4:0

Iskra - Górnik 2:3

Unia I - Górnik 3:0

Iskra - Zatorzanka 1:3

Wyniki fazy eliminacyjnej (grupa B):

Unia II Oświęcim - KS Chełmek 1:4

Soła Oświęcim - Sygnał Włosienica 1:4

Unia II - Soła 7:0

Chełmek - Sygnał 4:1

Unia II - Sygnał 5:1

Chełmek - Soła 6:0

Półfinały:

Unia I - Unia II 1:2

Chełmek - Zatorzanka 4:1

O trzecie miejsce:

Unia I - Zatorzanka 3:1

Finał:

Chełmek - Unia II 2:0

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy